Agility Carry
50i 4T

Agility Carry 50i 4T

Agility Carry 50i 4T

Kıvraklığı, ekonomisi ve çok yönlü taşıma kabiliyetiyle göreve hazır…

Manevra kabiliyeti ve düşük yakıt tüketimi
Bir scooter'a başarılı diyebilmek için profesyonellerin beklentisi nedir? Yoğun iş yükünü ustalıkla yüklenmek. Peki, o scooter'ı "efsane" yapan şeyi sorsak?
10 yıldır kurye mesleğinin durmak bilmeyen profesyonelleri tarafından tercih edilmek diyebiliriz. Efsanevi Agility Carry, güncel Euro 4 modeliyle, teslimat işiniz için gerekli tüm nitelikleri bünyesinde barındırıyor.

Güvenlik

Yoğun trafikten sıyrılabilen manevra kabiliyeti, düşük yakıt tüketimi ve çevreci motoru sayesinde şehrin en uzak noktalarına tam vaktinde ulaşmanızı ve işinizi güvenle yapmanızı kolaylaştırıyor. Taşıdığınız yük dumanı üzerinde bir yemek, acil kodlu evrak ya da büyük paketler olabilir. Üstelik aynı anda bile olabilir. Merak etmeyin, Agility Carry üstesinden gelir!

Yoğun iş hacmini kolayca üstlenmek için tasarlanan üç farklı yükleme alanı, işinizin verimini arttırırken kalan zamanı size bırakıyor. Çelik profilden üretilen sağlam ön taşıyıcı, geniş yüzeyli arka taşıyıcı ve diz bölmesine yerleştirilen çanta ile eşsiz taşıma kapasitesi imkanı tanıyor. Üstelik bunları yaparken dikkatinizi yola odaklayan farı ile yolunuz daima aydınlık.

Teknoloji

Daha ekolojik, daha yetenekli...
Kymco'nun efsanevi modeli Agility Carry, yeni Euro 4 versiyonunda teslimat profesyonelleri için mükemmel bir iş arkadaşı.
Taşıdığınız yük, dumanı üzerinde bir yemek, acil kodlu evrak ya da büyük paketler olsa da Agility Carry sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Bu nedenle, ona "scooter'ların İsviçre çakısı" diyenler bile var: Çünkü taşınan yük ne olursa olsun, Carry iki tekerlekli araçların mevcut panoramasında rakipsiz çözümler sunuyor.

Teknik Özellikler

Motor Tipi:

Tek silindir

Soğutma:

Hava

Yakıt Tipi:

Benzin

Hacim:

49 cc

Maksimum Güç:

2.6Kw(3.5 hp) / 7400 rpm

Maksimmum Tork:

3.1 / 7000 rpm

Vites:

Otomatik (CVT)

Yakıt Tüketimi - Karışık (L/100 km)

2.6L/100 km

Kuru Ağırlık:

92.5 Kg

Ölçüler:

1925 x 695 x 1110 mm

Sele Yüksekliği:

800 mm

Aks Mesafesi:

1310 mm

Yakıt Deposu:

5 LT

Ön Teker:

120/70-12

Arka Teker:

130/70-12

Jant:

Alüminyum

Ön Süspansiyon:

Teleskopik

Arka Süspansiyon:

Mono

Ön Fren:

Disk

Arka Fren:

Kampana

DİĞER MODELLERİMİZİ KEŞFEDİN