People S
150i ABS

People S 150i ABS

People S 150i ABS

Şehir, iş ve sosyal hayatın dengesi…

Yeni People S ile çeviklik ve hafiflik tek motosiklette.
Yeni G5 ECO motoru sayesinde düşük yakıt tüketimiyle ekonomiyi garantiliyor.
People S yeni tasarımı, yüksek malzeme kalitesi, ABS frenleri, LED farları sayesinde sürüşe ve güvenliğe dair tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor. KYMCO fiyat ve performans oranının en iyi olduğu marka olarak, People S uzun zamandır beklediğiniz özgürlük.

Tasarım

Şehirde dolaşmak için büyük tekerlekli bir scooter mı ayarıyorsunuz? KYMCO People S 125 ve 150 ile bu ihtiyacınız için sizlerle. Şehir trafiğinde hareketsiz kalmamak, güvenlik, konfordan ödün vermeden standart aBS ve LED farları ile her yolcuğunuzu gerçek bir zevk anına dönüştürüyor.

Tasarım Avrupa başkentlerinin sülüetinden ilham alarak rolünü mükemmel bir şekilde yerine getirmesi için: tanımlı ve zarif bir tarzla, aynı zamanda yumuşak ve kıvrımlı modern mimariyi hatırlatmak için yapıldı.

Şasinin altında yatan tasarım özenli ve titiz şekilde yapılmıştır.
Çelik borular ve preslenmiş plakalardaki yeni çerçeve çok sağlam ve verimlidir. Arka süspansiyon, çift ayarlanabilir hidrolik amortisörü harekkete geçiren tek kollu salınımdır. Frenleme sistemi, yeni People S'nin başka bir önemli özelliğini temsil ediyor; azalan fren mesafesi güvenlikte artış sağlıyor...

Ayrıca hem 125 hem de 150 cc versiyonlarında standart olarak çift kanallı bir ABS sistemi kullanılmıştır.

Yüksek Donanım seviyesi.

Standart olarak diyebileceğiniz her şey var.
Sele alçaktır(yerden 79 cm yüksekte) ve rahattır, bu nedenle özellikle hem erkekler hem de kadınlar arasında popülerdir. Aynı zamanda hem sürücü hem de yolcu konforu sağlamak için geniş ve ergonomiktir. Bu durumda, koltuğun altındaki geniş bölmede, sadece tam kapalı kaskını saklamak için değil, aynı zamanda bir USB soketi barındıran yükseltilmiş ve ayrı başka bir bölme de vardır, kü.ük-orta büyüklükteki nesneleri taşımak için kullanılan bu bölme kaldırılırsa daha büyük bir yük içinde kullanılabilir.

Arka bölümde ek bir saklama bölmesi de bulunmaktadır. Portbagaj ve standart olarak motosiklet ile aynı renkte olan 33 litrelik bir arka çanta ile beraber sunulmaktadır. Bununla beraber People S serisinde standart olarak bir ön cam ve el korumalar da bulunmaktadır.

Teknoloji

Bü yüksek tekerlekli scooter'ın inanılmaz yük kapasitesi, tamamen düz olarak dizayn edilmiş basamak bölmesi, eşya ve çantanızı taşımanız için olasılık sağlar. Özel bir kanca sayesinde tam bir güvenlik içinde seyahat edebilirsiniz.

Son olarak, tamamen dijital ekran sayesinde modern ve kompakttır, Full Led ışıklar ise en yeni nesil Kymco scooterların ayırt edici bir öğesi olan çift sıralı far ile karakterize edilir.

People S, G5 motor serisi, düşük yakıt tüketimi ve son derece yüksek performansı garanti eden yeni "Eco" evrimiyle zenginleştirildi. Bu, Kymco'nun giderek daha ileri teknolojiler geliştirme yeteneğini bir kez daha vurgulayan bir motordur.
Bu yeni versiyondaki Tayvanlı tek silindirli, dahha büyük Kymco G5 motorlarının özelliklerini desteklemektedir...

Ayrıca, hava soğutmalı motor, çalışma sıcaklıklarının dengesi ve motor aksesuarlarının boyutlarının minimuma indirilmesini garanti eder.
Scooter iki versiyonda mevcuttur: People S 125i ABS ve People S 150i ABS

Teknik Özellikler

Motor Tipi:

Tek silindir

Soğutma:

Hava

Yakıt Tipi:

Benzin

Hacim:

150 cc

Maksimum Güç:

13.4 HP / 8.500 rpm

Maksimmum Tork:

10.19 Nm / 6500 rpm

Vites:

Otomatik (CVT)

Yakıt Tüketimi - Karışık (L/100 km)

3.2L/100 km

Kuru Ağırlık:

135 Kg

Ölçüler:

2085 x 770 x 1174 mm

Sele Yüksekliği:

800 mm

Aks Mesafesi:

1.380 mm

Yakıt Deposu:

6.2 LT

Ön Teker:

100/80-16

Arka Teker:

120/80-14

Jant:

Alüminyum Alaşım

Ön Süspansiyon:

Teleskopik

Arka Süspansiyon:

Çift Salıncak

Ön Fren:

Disk

Arka Fren:

Disk

Galeri

DİĞER MODELLERİMİZİ KEŞFEDİN