Ürün bedelinin %80'ine kadar kredi kartına vade farksız 10 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Temmuz ayı yasal metni okumak için tıklayın.

AGILITY DELIVERY 125i Kimler için?


- Şehir içinde taşıma kapasitesi yüksek ve kullanımı kolay bir 125’lik scooter arıyorsanız

- Yakıt ekonomisi, sağlamlık ve düşük bakım giderleri sizin için önemliyse

Agility Delivery 125i TAM SİZE GÖRE!

Mükemmel Kurye Motoru

Agility Delivery 125i hem kendi adına çalışanlar hem de işletme sahipleri için mükemmel bir kurye motoru. Düşük yakıt tüketimi ve ekonomik bakım maliyetleriyle Agility Delivery 125i, genel giderlerinizi düşürmek için harika bir seçenek. Yüksek taşıma kapasitesiyle bir seferde çok sayıda paketi taşımanızı sağlayan Agility Delivery 125i aynı zamanda konforlu sürüş pozisyonuyla da gün boyu rahat etmenizi sağlayacak. Hem ekonomik ve de güvenilir bir kurye motoru arıyorsanız, Agility Delivery 125i sizin için ideal bir seçenek olabilir.

Dayanıklı ve Güçlü Motor

125cc hacmindeki motoruyla 10.6 beygir güç üreten Agility 16+ 125 Delivery, şehir içi trafiğinde kolay ve güvenli bir şekilde ilerlemenizi sağlayacak gücü size sunuyor. Dayanıklılık odaklı motor tasarımı ile de Kymco Agility Delivery 125i, özellikle 125’lik scooter arayan profesyonel motosiklet sürücüleri için güvenilir bir yol arkadaşı.

Scooter Çanta Demiri Standart

Agility Delivery 125i, üzerinde standart olarak gelen arka scooter çanta demiri sizi büyük bir masraftan kurtarıyor. Bu çanta demiri sayesinde ekstra aksesuara gerek olmadan çantanızı motosikletinize hemen monte edip, yola çıkabilirsiniz.

Düşük İşletim Maliyetleri

Düşük yakıt tüketimi ve bakım giderleri sayesinde şehir içinde son derece ekonomik bir ulaşım çözümü sunar.

Verimliliği Yüksek Motor

125cc hacminde 10.6 beygir güç üreten motoru şehir içinde hem pratik hem de ekonomiktir.

Standart Arka Scooter Çanta Demiri

Üstünde standart olarak gelen arka çanta demiri sayesinde ekstra bir aksesuara ihtiyaç duymadan yola çıkabilirsiniz.

1
2
3
4

MOTORU
ÇALIŞTIR

MOTORU
ÇALIŞTIR

MOTORU
DURDUR

MOTORU
DURDUR

MOTOR
Motor Tipi SOHC,4 Valfli, Tek Silindirli
Soğutma Sistemi Hava Soğutmalı
Yakıt Sistemi Yakıt Enjeksiyonu
Hacim 124.6cc
Maksimum Güç Çıkışı 10.6Hp / 8500 rpm
Maksimum Tork 9.3Nm / 7000 rpm
Tekerlek Tahrik Sistemi CVT
Çalıştırma Elektrikli
ŞASİ
Kuru Ağırlık 131kg
Uzunluk X Genişlik X Yükseklik (mm) 2050 x 735 x 1210 mm
Sele Yüksekliği (mm) 800 mm
Dingil Mesafesi(mm) 1340 mm
Yakıt Deposu (L) 7 L
Ön Tekerlek Boyutları 100/80-16
Arka Tekerlek Boyutları 120/80-14
SÜSPANSİYON VE FRENLER
Ön Süspansiyon 95 mm hareket mesafesine sahip, 33mm çaplı teleskopik amortisör
Arka Süspansiyon 81 mm hareket mesafesine sahip, 51 mm çaplı çift arka salıncak
Ön Fren Sistemi 260mm çapında disk ve 3 pistonlu kaliper-CBS
Arka Fren Sistemi 240mm çapında disk ve 2 pistonlu kaliper -CBS

5 YIL GARANTİ

Ürünlerimize Güveniyoruz, Tam 5 Yıl Garanti Veriyoruz!

Kymco marka motosikletler ezber bozan bir uygulama ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

2021 Ocak ayından itibaren Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleştirilen ve Yasal Garanti Süresi 2 yıl veya 30.000 km (hangisi önce dolarsa) olan Kymco motosikletlerin garanti kapsamı Mart 2023 itibarı ile, üretimden kaynaklanacak arızalar için Doğan Trend Onarım güvencesi kapsamında yasal kapsama ek olarak 3 yıl veya 20.000 km boyunca ek onarım garantisi kapsamında değerlendirilecektir. Böylece toplam garanti süresi 5 yıl veya 50.000 km (hangisi önce dolarsa) olarak uygulanacaktır.

Belirtmek isteriz ki, bu yeni uygulama 2021 ve 2022 yıllarında Doğan Trend tarafından satışı gerçekleştirilen tüm Kymco marka motosikletler için de geçerli olup, motosikletin kullanıcı el kitabında belirtilen ve üretici firma tarafından belirlenen zamanlarda periyodik bakımlarının yapılmış olması kaydı ile geçerli olacaktır.

Müşterilerimizin bu uygulamadan yararlanabilmesi için 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yetkili servislerimize gelerek kayıt yenilemelerini, yetkili servisimizin mevcut olmadığı illerde müşterilerimizin Doğan Trend çağrı merkezi ile (444 70 38) iletişime geçmelerini rica ederiz.

* 5 yıl / 50.000 km (Hangisi önce dolarsa)

* I-One modellerinde invertör ve batarya garantisi 2 yıl ve/veya 600 (şarj&deşarj) ile sınırlıdır.

Sıkça sorulan sorular

Marka

Kymco hangi ülkenin markasıdır?

Kymco Tayvan merkezli bir markadır. 50 yılı aşkın bir geçmişi olan Kymco tüm dünyada 100’den fazla ülkede ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, scooter kategorisinde Avrupa’nın lider markalarından biridir.

Kymco, Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmektedir. Türkiye’de satılmakta olan Kymco marka scooter ve ATV’ler, Doğan Trend Otomotiv güvencesi altındadır.

5 Yıl Garanti

2021 Ocak ayı itibariyle Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleşen tüm Kymco modelleri 5 yıl ya da 50.000 km (hangisi önce dolarsa) garanti altındadır.

Garantinizin geçerli olması için motosikletinizin periyodik bakımlarının kullanım kitapçığında belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servisinde yapılmış olması yeterli.

5 yıl / 50.000 km garanti, üretim kaynaklı arızaları kapsamaktadır.

5 yıl / 50.000 km garanti uygulamasından faydalanabilmek için;

  • Aracınızın 2021 Ocak ayından sonra satın alınmış olması,
  • Aracınızın tüm bakımlarının kullanım kılavuzunda belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servislerinde yapılmış olması,
  • Aracınızın şasi numarasını okumayı engelleyecek herhangi bir tahribatın bulunmaması,
  • Aracınızın temel yapısını etkileyen ve Kymco tarafından onaylanmayan yedek parça ve aksesuarların kullanılmamış olması,
  • Aracınızın sportif yarışmalarda kullanılmamış olması,
  • Aracınızın profesyonel amaçlar için kullanılmamış olması (paket taşımacılığı, tarım vs.) gerekmektedir.

Kymco Türkiye olarak uzatılmış garanti uygulamamız bulunmuyor.

Satış ve Satış Sonrası

Bulunduğunuz bölgeye en yakın yetkili satıcımızda modellerimizi incelemeniz ve satın almanız mümkün. Size en yakın bayimizi bu sayfamızdan bulabilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak merkezi bir takas uygulamamız bulunmuyor. Ancak bu konuda bayilerimiz size yardımcı olabilirler. Burada yer alan sayfadan size en yakın bayi ile iletişime geçerek takas olanaklarını öğrenebilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak bazı dönemlerde satış kampanyaları düzenliyoruz. Güncel kampanyalarımıza burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı bayilerimiz bağımsız olarak finansman desteği sunmaktadır. Finansman opsiyonları için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, özellikle scooter alanındaki ürün çeşitliliği bakımından da dünyanın lider markalarından. Kymco Türkiye olarak mümkün olduğu kadar farklı modelleri Türkiye pazarında satışa sunmaya çalışsak da Türkiye’ye getiremediğimiz ürünler bulunuyor. Motosiklet ithalatındaki süreçler nedeniyle bireysel alımlarda Türkiye’de satılan modeller haricinde bir satışımız bulunmuyor.

Yıl içinde sıklıkla test sürüşü etkinlikleri düzenlemekteyiz. Güncel test sürüşü etkinliklerimiz hakkına bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetlerimiz için size en yakın yetkili servisimizle iletişime geçmeniz yeterli. Size en yakın yetkili servisimizi burada yer alan sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bakım aralıkları modele göre değişmektedir. Modellerimizin bakım aralıklarına burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Size en yakın servisimizle iletişime geçerek bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Motosikletinizin kullanım kılavuzunun dijital bir kopyasını burada yer alan sayfadan bulup indirebilirsiniz.

Kymco Blog

X

Agility Delivery 125i
Bröşür İndirme