Ürün bedelinin %70'ine kadar kredi kartına vade farksız 9 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Mayıs ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Dink R 150 Kimler için?


- Şehir içi ulaşımınıza ekonomik ve pratik bir çözüm arıyorsanız

- Hafiflik ve kıvraklık sizin için önemliyse

- Kompakt bir scooter’a sahip olmak fakat üst sınıf özelliklerden vazgeçmek istemiyorsanız

Dink R 150 TAM SİZE GÖRE!

Kompakt Tasarımla Maksimum Hareket Özgürlüğü

Dink R 150, kompakt tasarımıyla şehir içinde maksimum hareket özgürlüğüne sahip olmanızı sağlayacak. Sadece 139 kilogram ağırlığı, 790 milimetre sele yüksekliği ve 785 milimetre genişliğiyle Dink R 150 ile en sıkışık trafikte bile rahatça yol alabilirsiniz. Üstelik geniş rüzgâr siperliği de yolculuklarınızı daha konforlu bir hale getirecek.

Yenilenmiş Motor

150 cm³ hacimdeki su soğutmalı motoru Dink R 150’nin hem sıkışık trafikte hem de açık yollarda yüksek performanslı bir şekilde ilerlemesini sağlıyor. 8.250 devirde yaklaşık 15 beygir güç üreten 150 cc scooter Dink R 150 her türlü yol koşulunda ihtiyacınız olan gücün elinizin altında olmasını sağlıyor. Bu ekonomik motosikletin 6.8 litrelik benzin deposu sayesinde en son ne zaman benzinliğe uğradığınızı hatırlayamayacaksınız bile.

Kıvrak ve Sağlam 150 cc Scooter

Dink R 150’nin şasi tasarımıyla şehir içinde kıvrak bir sürüş vaat ederken, sağlamlığı sayesinde de motosikletinizin uzun süre sizinle olmasını sağlayacak. Standart olarak çift kanallı ABS ile donatılan Dink R 150, 13” çapındaki lastikleriyle stabil ve güvenli bir sürüşe sahip.

Pratik Kullanım Hayatı Kolaylaştırır

Pratik motosiklet Dink R 150’nin anahtarsız çalıştırma özelliği sayesinde yolculuk boyunca anahtarınızı motosikletinizin üstünde tutmanıza gerek yok. Ayrıca LED aydınlatmalar Dink R 150’nin hem daha estetik görünmesine hem de maksimum aydınlatma performansına sahip olmasını sağlıyor. Dizinizin hemen yanındaki pratik bölme ve sele altı bagajıyla Dink R 150, şehir içindeki yolculuklarınızda hayatınızı kolaylaştıracak yüksek taşıma kapasitesine sahip. İsterseniz USB çıkışıyla yolda ilerlerken bile telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Şehir İçinde Pratik

Dink R 150 sadece 139 kg ağırlığı ve 790 mm sele yüksekliğiyle şehir içinde pratik ulaşımın motosikleti.

Güçlü Motor

Dink R 150’nin yaklaşık 15 beygir gücündeki su soğutmalı motoru sayesinde ihtiyaç duyduğunuz güç her zaman elinizin altında.

Yüksek Güvenlik

ABS fren sistemi ve yenilikçi şasi tasarımı güvenli ve kıvrak bir sürüş sunar.

1
2
3
MOTOR
Motor Tipi SOHC, 4Valfli, Tek Silindirli
Soğutma Sistemi Sıvı
Yakıt Sistemi Yakıt Enjeksiyonu
Hacim 150cc
Maksimum Güç Çıkışı 15 Hp / 8250 rpm
Maksimum Tork 12.7 Nm / 7000 rpm
Tekerlek Tahrik Sistemi CVT
Çalıştırma Elektrikli
ŞASİ
Kuru Ağırlık 139 kg
Uzunluk X Genişlik X Yükseklik (mm) 1980 x 785 x 1295 mm
Sele Yüksekliği (mm) 790 mm
Dingil Mesafesi(mm) 1370 mm
Yakıt Deposu (L) 6,8 L
Ön Tekerlek Boyutları 120/70-13
Arka Tekerlek Boyutları 130/70-13
SÜSPANSİYON VE FRENLER
Ön Süspansiyon 95.5 mm hareket mesafesine sahip, 33mm çaplı teleskopik amortisör
Arka Süspansiyon 86 mm hareket mesafesine sahip, 64 mm çaplı çift arka salıncak
Ön Fren Sistemi 260mm çapında yüzen disk ve 3 pistonlu kaliper - ABS
Arka Fren Sistemi 220mm çapında disk ve 2 pistonlu kaliper - ABS

5 YIL GARANTİ

Ürünlerimize Güveniyoruz, Tam 5 Yıl Garanti Veriyoruz!

Kymco marka motosikletler ezber bozan bir uygulama ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

2021 Ocak ayından itibaren Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleştirilen ve Yasal Garanti Süresi 2 yıl veya 30.000 km (hangisi önce dolarsa) olan Kymco motosikletlerin garanti kapsamı Mart 2023 itibarı ile, üretimden kaynaklanacak arızalar için Doğan Trend Onarım güvencesi kapsamında yasal kapsama ek olarak 3 yıl veya 20.000 km boyunca ek onarım garantisi kapsamında değerlendirilecektir. Böylece toplam garanti süresi 5 yıl veya 50.000 km (hangisi önce dolarsa) olarak uygulanacaktır.

Belirtmek isteriz ki, bu yeni uygulama 2021 ve 2022 yıllarında Doğan Trend tarafından satışı gerçekleştirilen tüm Kymco marka motosikletler için de geçerli olup, motosikletin kullanıcı el kitabında belirtilen ve üretici firma tarafından belirlenen zamanlarda periyodik bakımlarının yapılmış olması kaydı ile geçerli olacaktır.

Müşterilerimizin bu uygulamadan yararlanabilmesi için 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yetkili servislerimize gelerek kayıt yenilemelerini, yetkili servisimizin mevcut olmadığı illerde müşterilerimizin Doğan Trend çağrı merkezi ile (444 70 38) iletişime geçmelerini rica ederiz.

* 5 yıl / 50.000 km (Hangisi önce dolarsa)

* I-One modellerinde invertör ve batarya garantisi 2 yıl ve/veya 600 (şarj&deşarj) ile sınırlıdır.

Sıkça sorulan sorular

Marka

Kymco hangi ülkenin markasıdır?

Kymco Tayvan merkezli bir markadır. 50 yılı aşkın bir geçmişi olan Kymco tüm dünyada 100’den fazla ülkede ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, scooter kategorisinde Avrupa’nın lider markalarından biridir.

Kymco, Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmektedir. Türkiye’de satılmakta olan Kymco marka scooter ve ATV’ler, Doğan Trend Otomotiv güvencesi altındadır.

5 Yıl Garanti

2021 Ocak ayı itibariyle Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleşen tüm Kymco modelleri 5 yıl ya da 50.000 km (hangisi önce dolarsa) garanti altındadır.

Garantinizin geçerli olması için motosikletinizin periyodik bakımlarının kullanım kitapçığında belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servisinde yapılmış olması yeterli.

5 yıl / 50.000 km garanti, üretim kaynaklı arızaları kapsamaktadır.

5 yıl / 50.000 km garanti uygulamasından faydalanabilmek için;

  • Aracınızın 2021 Ocak ayından sonra satın alınmış olması,
  • Aracınızın tüm bakımlarının kullanım kılavuzunda belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servislerinde yapılmış olması,
  • Aracınızın şasi numarasını okumayı engelleyecek herhangi bir tahribatın bulunmaması,
  • Aracınızın temel yapısını etkileyen ve Kymco tarafından onaylanmayan yedek parça ve aksesuarların kullanılmamış olması,
  • Aracınızın sportif yarışmalarda kullanılmamış olması,
  • Aracınızın profesyonel amaçlar için kullanılmamış olması (paket taşımacılığı, tarım vs.) gerekmektedir.

Kymco Türkiye olarak uzatılmış garanti uygulamamız bulunmuyor.

Satış ve Satış Sonrası

Bulunduğunuz bölgeye en yakın yetkili satıcımızda modellerimizi incelemeniz ve satın almanız mümkün. Size en yakın bayimizi bu sayfamızdan bulabilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak merkezi bir takas uygulamamız bulunmuyor. Ancak bu konuda bayilerimiz size yardımcı olabilirler. Burada yer alan sayfadan size en yakın bayi ile iletişime geçerek takas olanaklarını öğrenebilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak bazı dönemlerde satış kampanyaları düzenliyoruz. Güncel kampanyalarımıza burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı bayilerimiz bağımsız olarak finansman desteği sunmaktadır. Finansman opsiyonları için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, özellikle scooter alanındaki ürün çeşitliliği bakımından da dünyanın lider markalarından. Kymco Türkiye olarak mümkün olduğu kadar farklı modelleri Türkiye pazarında satışa sunmaya çalışsak da Türkiye’ye getiremediğimiz ürünler bulunuyor. Motosiklet ithalatındaki süreçler nedeniyle bireysel alımlarda Türkiye’de satılan modeller haricinde bir satışımız bulunmuyor.

Yıl içinde sıklıkla test sürüşü etkinlikleri düzenlemekteyiz. Güncel test sürüşü etkinliklerimiz hakkına bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetlerimiz için size en yakın yetkili servisimizle iletişime geçmeniz yeterli. Size en yakın yetkili servisimizi burada yer alan sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bakım aralıkları modele göre değişmektedir. Modellerimizin bakım aralıklarına burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Size en yakın servisimizle iletişime geçerek bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Motosikletinizin kullanım kılavuzunun dijital bir kopyasını burada yer alan sayfadan bulup indirebilirsiniz.

Kymco Blog