Ürün bedelinin %70'ine kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Temmuz ayı yasal metni okumak için tıklayın.

DOWNTOWN GT 350 Kimler İçin?


- Sportif hatlara sahip, agresif görünümlü bir maxi scooter sahibi olmak istiyorsanız,

- Hafta içi kentin sokaklarında, hafta sonu da gezilerinizde yolculuklarınızı maksimum konfor ve performansla yapmak istiyorsanız,

- TCS ve ABS gibi güvenlik özellikleri sizin için vazgeçilmezse,

Downtown GT 350 TAM SİZE GÖRE!

Sportif Bir Görünüm

İlk bakışta Downtown GT 350, sportif hatlarıyla farklılığını ortaya koyuyor. Keskin hatlarıyla agresif bir görünüme sahip olan Downtown GT 350, bu tasarım yaklaşımıyla performansı hakkında onu görenlere ipuçları veriyor. LED aydınlatmaları, geniş rüzgâr siperliği ve malzeme kullanımıyla dikkat çeken selesiyle dikkat çeken Downtown GT 350, etkileyici bir görünümü maksimum düzeyde konforla en iyi şekilde birleştiriyor.

Çekiş Kontrol Sistemiyle Her Zaman Güvenli

Çekiş kontrol sistemi ile Downtown GT 350 yüksek düzeyde güvenlik sunan bir maxi scooter. Ani gaz tepkileri ya da yol koşullarındaki değişiklikler nedeniyle tutuşun kaybolması durumunda devreye giren çekiş kontrol sistemi (TCS), arka tekerinizin daima yola tutunmasını sağlıyor. Çekiş kontrol sistemi sayesinde her virajda daima güvendesiniz.

6” Ekran

Downtown GT 350’nin selesine oturduğunuzda büyüleneceksiniz. Sizi karşılayan 6” büyüklüğündeki son derece geniş ekran Downtown GT 350’ye teknolojik bir görünüm katmakla kalmıyor, aynı zamanda kullanımını da kolaylaştırıyor.

Geniş Depolama Alanları: Maksimum Maxi Scooter Konforu

Sele altı bagajına iki kapalı kask alabilen Downtown GT 350, ön taraftaki bölmeleriyle de hızlıca ulaşmanız gereken eşyalarınızı saklayabiliyor. Sunmuş olduğu bu geniş bagaj hacmiyle Downtown GT 350 hem şehir içindeki hayatınızı kolaylaştırıyor hem de şehirler arası yolculuklarda yolculuk boyunca size yetecek kadar eşyayı yanınıza almanızı sağlıyor.

6” Ekran

Üst sınıf motosikletlerde görmeye alıştığımız 6” büyüklüğündeki ekran, müzik ve aramalarınızı kontrol etmenizi sağlıyor.

USB Şarj Soketi

Ön tarafta bulunan USB soketi sayesinde yolculuk esnasında telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Geniş Bagaj Hacmi

Sele altı bagajı iki adet kapalı kask alabilir. Sürücü önündeki gözlerde hızlı bir şekilde ulaşmanız gereken eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

LED Aydınlatmalar

Tam LED aydınlatmalar Downtown GT 350’nin premium bir görüntüye sahip olmasını sağlamakla kalmaz, daha yüksek bir aydınlatma performansı verir ve bu sayede trafikteki görünürlüğünüz artar.

1
2
3
4

MOTORU
ÇALIŞTIR

MOTORU
ÇALIŞTIR

MOTORU
DURDUR

MOTORU
DURDUR

MOTOR
Motor Tipi SOHC, 4 Valfli, Tek Silindirli
Soğutma Sistemi Sıvı
Yakıt Sistemi Yakıt Enjeksiyonu
Hacim 321 cc
Maksimum Güç Çıkışı 29 Hp / 7500 rpm
Maksimum Tork 30 Nm / 5500 rpm
Tekerlek Tahrik Sistemi CVT
Çalıştırma Elektrikli
ŞASİ
Kuru Ağırlık 189 kg
Uzunluk X Genişlik X Yükseklik (mm) 2170 x 810 x 1330 mm
Sele Yüksekliği (mm) 800 mm
Dingil Mesafesi(mm) 1555 mm
Yakıt Deposu (L) 12.5 LT
Ön Tekerlek Boyutları 120/70-15
Arka Tekerlek Boyutları 140/70-14
SÜSPANSİYON VE FRENLER
Ön Süspansiyon 100 mm hareket mesafesine sahip, 33mm çaplı teleskopik amortisör
Arka Süspansiyon 107 mm hareket mesafesine sahip, 64 mm çaplı çift arka salıncak
Ön Fren Sistemi 260mm çapında disk ve 2 pistonlu kaliper -ABS
Arka Fren Sistemi 240mm çapında disk ve 2 pistonlu kaliper -ABS

5 YIL GARANTİ

Ürünlerimize Güveniyoruz, Tam 5 Yıl Garanti Veriyoruz!

Kymco marka motosikletler ezber bozan bir uygulama ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

2021 Ocak ayından itibaren Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleştirilen ve Yasal Garanti Süresi 2 yıl veya 30.000 km (hangisi önce dolarsa) olan Kymco motosikletlerin garanti kapsamı Mart 2023 itibarı ile, üretimden kaynaklanacak arızalar için Doğan Trend Onarım güvencesi kapsamında yasal kapsama ek olarak 3 yıl veya 20.000 km boyunca ek onarım garantisi kapsamında değerlendirilecektir. Böylece toplam garanti süresi 5 yıl veya 50.000 km (hangisi önce dolarsa) olarak uygulanacaktır.

Belirtmek isteriz ki, bu yeni uygulama 2021 ve 2022 yıllarında Doğan Trend tarafından satışı gerçekleştirilen tüm Kymco marka motosikletler için de geçerli olup, motosikletin kullanıcı el kitabında belirtilen ve üretici firma tarafından belirlenen zamanlarda periyodik bakımlarının yapılmış olması kaydı ile geçerli olacaktır.

Müşterilerimizin bu uygulamadan yararlanabilmesi için 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yetkili servislerimize gelerek kayıt yenilemelerini, yetkili servisimizin mevcut olmadığı illerde müşterilerimizin Doğan Trend çağrı merkezi ile (444 70 38) iletişime geçmelerini rica ederiz.

* 5 yıl / 50.000 km (Hangisi önce dolarsa)

* I-One modellerinde invertör ve batarya garantisi 2 yıl ve/veya 600 (şarj&deşarj) ile sınırlıdır.

Sıkça sorulan sorular

Marka

Kymco hangi ülkenin markasıdır?

Kymco Tayvan merkezli bir markadır. 50 yılı aşkın bir geçmişi olan Kymco tüm dünyada 100’den fazla ülkede ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, scooter kategorisinde Avrupa’nın lider markalarından biridir.

Kymco, Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmektedir. Türkiye’de satılmakta olan Kymco marka scooter ve ATV’ler, Doğan Trend Otomotiv güvencesi altındadır.

5 Yıl Garanti

2021 Ocak ayı itibariyle Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleşen tüm Kymco modelleri 5 yıl ya da 50.000 km (hangisi önce dolarsa) garanti altındadır.

Garantinizin geçerli olması için motosikletinizin periyodik bakımlarının kullanım kitapçığında belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servisinde yapılmış olması yeterli.

5 yıl / 50.000 km garanti, üretim kaynaklı arızaları kapsamaktadır.

5 yıl / 50.000 km garanti uygulamasından faydalanabilmek için;

  • Aracınızın 2021 Ocak ayından sonra satın alınmış olması,
  • Aracınızın tüm bakımlarının kullanım kılavuzunda belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servislerinde yapılmış olması,
  • Aracınızın şasi numarasını okumayı engelleyecek herhangi bir tahribatın bulunmaması,
  • Aracınızın temel yapısını etkileyen ve Kymco tarafından onaylanmayan yedek parça ve aksesuarların kullanılmamış olması,
  • Aracınızın sportif yarışmalarda kullanılmamış olması,
  • Aracınızın profesyonel amaçlar için kullanılmamış olması (paket taşımacılığı, tarım vs.) gerekmektedir.

Kymco Türkiye olarak uzatılmış garanti uygulamamız bulunmuyor.

Satış ve Satış Sonrası

Bulunduğunuz bölgeye en yakın yetkili satıcımızda modellerimizi incelemeniz ve satın almanız mümkün. Size en yakın bayimizi bu sayfamızdan bulabilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak merkezi bir takas uygulamamız bulunmuyor. Ancak bu konuda bayilerimiz size yardımcı olabilirler. Burada yer alan sayfadan size en yakın bayi ile iletişime geçerek takas olanaklarını öğrenebilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak bazı dönemlerde satış kampanyaları düzenliyoruz. Güncel kampanyalarımıza burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı bayilerimiz bağımsız olarak finansman desteği sunmaktadır. Finansman opsiyonları için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, özellikle scooter alanındaki ürün çeşitliliği bakımından da dünyanın lider markalarından. Kymco Türkiye olarak mümkün olduğu kadar farklı modelleri Türkiye pazarında satışa sunmaya çalışsak da Türkiye’ye getiremediğimiz ürünler bulunuyor. Motosiklet ithalatındaki süreçler nedeniyle bireysel alımlarda Türkiye’de satılan modeller haricinde bir satışımız bulunmuyor.

Yıl içinde sıklıkla test sürüşü etkinlikleri düzenlemekteyiz. Güncel test sürüşü etkinliklerimiz hakkına bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetlerimiz için size en yakın yetkili servisimizle iletişime geçmeniz yeterli. Size en yakın yetkili servisimizi burada yer alan sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bakım aralıkları modele göre değişmektedir. Modellerimizin bakım aralıklarına burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Size en yakın servisimizle iletişime geçerek bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Motosikletinizin kullanım kılavuzunun dijital bir kopyasını burada yer alan sayfadan bulup indirebilirsiniz.

Kymco Blog

X

Downtown GT 350
Bröşür İndirme