Ürün bedelinin %70'ine kadar kredi kartına vade farksız 9 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Mayıs ayı yasal metni okumak için tıklayın.

AGILITY S 125i Kimler için?


- Modern görünümlü, kompakt bir scooter arıyorsanız

- Geniş tekerlek çapı tercihinizse

- LED aydınlatmalar ve USB çıkışı gibi özelliklere sahip olmak istiyorsanız

Agility S 125i TAM SİZE GÖRE!

Premium Bir Hisse Sahip 125’lik Scooter

Üst düzey özelliklere sahip kompakt bir 125’lik scooter istiyorsanız, Kymco Agility S 125i sizin için harika bir seçenek. Far, stop lambası ve sinyallerde LED aydınlatmalar Agility S 125i’nin trafikte daha kolay fark edilmesini sağlıyor. Kymco Agility S 125i USB güç çıkışı ve sele altı çakmaklık çıkışı gibi özellikleriyle de oldukça pratik bir kullanıma sahip.

Güvenli Yol Tutuş

Kymco Agility S 125i, ayarlanabilir arka süspansiyonuyla diğer motosiklet scooter modellerinden bir adım öne çıkıyor. Yeniden tasarlanmış önde 16”, arkada ise 14” jantlarıyla hem daha güvenli hem de daha şık bir görünüme sahip. Ön ve arkada disklerle çalışan kombine fren sistemi de Kymco Agility S 125i’yi çok daha güvenli hale getiriyor.

Güçlü ve Ekonomik Bir Motor

Kymco Agility S 125i ile şehir trafiğinde ihtiyacınız olan güç, şimdi elinizin altında. Kymco Agility S 125i’nin 10.6 beygir gücündeki motoruyla trafikte rahatça ilerleyeceksiniz. Yakıt tüketimi konusunda oldukça verimli olan bu motorla şehir içindeki ulaşım masraflarınızı büyük ölçüde azaltacaksınız. Motorun ürettiği yüksek güç sayesinde de daha fazla güce ihtiyacınız olan durumlarda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Scooter Çanta: Standart

Yeni bir motosiklet scooter satın aldığınızda yapılması gereken ilk iş, bir scooter çanta satın almak. Kymco Agility S 125i ile böyle bir ihtiyacınız yok. Kymco Agility S 125i’nin görünümüyle bütünleşen 33 litrelik arka çanta sayesinde, motosikletinizi satın alır almaz yollara düşebilirsiniz.

Arka Çanta Standart

Standart arka çantası sayesinde ekstra arka çanta satın almanıza gerek yok. Kymco Agility S 125i ile herhangi bir scooter çanta satın almanıza gerek kalmadan yola koyulabilirsiniz.

Kombine Fren Sistemiyle Daha Güvenli

Ön ve arka frenleri uyum içinde çalıştıran kombine fren sistemiyle Kymco Agility S 125i , olukça dengeli ve dolayısıyla güvenli bir frenleme karakterine sahip.

Güven Veren Güçlü Motor

10.6 Beygir üretebilen motoruyla Kymco Agility S 125i, şehir içinde kendinizi güvende hissettirecek gücü size sunuyor. Aynı zamana oldukça verimli olan bu motor, şehir içi ulaşımınızın da daha ekonomik olmasını sağlıyor.

1
2
3
4
MOTOR
Motor Tipi SOHC, Tek Silindirli
Soğutma Sistemi Hava Soğutmalı
Yakıt Sistemi Yakıt Enjeksiyonu
Hacim 124.6cc
Maksimum Güç Çıkışı 10.6Hp / 8500 rpm
Maksimum Tork 9.3Nm / 7000 rpm
Tekerlek Tahrik Sistemi CVT
Çalıştırma Elektrikli
ŞASİ
Kuru Ağırlık 125kg
Uzunluk X Genişlik X Yükseklik (mm) 1950 x 745 x 1165 mm
Sele Yüksekliği (mm) 805 mm
Dingil Mesafesi(mm) 1340 mm
Yakıt Deposu (L) 7 Litre
Ön Tekerlek Boyutları 100/80-16
Arka Tekerlek Boyutları 120/80-14
SÜSPANSİYON VE FRENLER
Ön Süspansiyon 95.5 mm hareket mesafesine sahip, 33mm çaplı teleskopik amortisör
Arka Süspansiyon 86 mm hareket mesafesine sahip, 64 mm çaplı çift arka salıncak
Ön Fren Sistemi 260mm çapında disk ve 3 pistonlu kaliper - CBS
Arka Fren Sistemi 220mm çapında disk ve 2 pistonlu kaliper -CBS

5 YIL GARANTİ

Ürünlerimize Güveniyoruz, Tam 5 Yıl Garanti Veriyoruz!

Kymco marka motosikletler ezber bozan bir uygulama ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

2021 Ocak ayından itibaren Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleştirilen ve Yasal Garanti Süresi 2 yıl veya 30.000 km (hangisi önce dolarsa) olan Kymco motosikletlerin garanti kapsamı Mart 2023 itibarı ile, üretimden kaynaklanacak arızalar için Doğan Trend Onarım güvencesi kapsamında yasal kapsama ek olarak 3 yıl veya 20.000 km boyunca ek onarım garantisi kapsamında değerlendirilecektir. Böylece toplam garanti süresi 5 yıl veya 50.000 km (hangisi önce dolarsa) olarak uygulanacaktır.

Belirtmek isteriz ki, bu yeni uygulama 2021 ve 2022 yıllarında Doğan Trend tarafından satışı gerçekleştirilen tüm Kymco marka motosikletler için de geçerli olup, motosikletin kullanıcı el kitabında belirtilen ve üretici firma tarafından belirlenen zamanlarda periyodik bakımlarının yapılmış olması kaydı ile geçerli olacaktır.

Müşterilerimizin bu uygulamadan yararlanabilmesi için 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yetkili servislerimize gelerek kayıt yenilemelerini, yetkili servisimizin mevcut olmadığı illerde müşterilerimizin Doğan Trend çağrı merkezi ile (444 70 38) iletişime geçmelerini rica ederiz.

* 5 yıl / 50.000 km (Hangisi önce dolarsa)

* I-One modellerinde invertör ve batarya garantisi 2 yıl ve/veya 600 (şarj&deşarj) ile sınırlıdır.

Sıkça sorulan sorular

Marka

Kymco hangi ülkenin markasıdır?

Kymco Tayvan merkezli bir markadır. 50 yılı aşkın bir geçmişi olan Kymco tüm dünyada 100’den fazla ülkede ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, scooter kategorisinde Avrupa’nın lider markalarından biridir.

Kymco, Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmektedir. Türkiye’de satılmakta olan Kymco marka scooter ve ATV’ler, Doğan Trend Otomotiv güvencesi altındadır.

5 Yıl Garanti

2021 Ocak ayı itibariyle Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleşen tüm Kymco modelleri 5 yıl ya da 50.000 km (hangisi önce dolarsa) garanti altındadır.

Garantinizin geçerli olması için motosikletinizin periyodik bakımlarının kullanım kitapçığında belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servisinde yapılmış olması yeterli.

5 yıl / 50.000 km garanti, üretim kaynaklı arızaları kapsamaktadır.

5 yıl / 50.000 km garanti uygulamasından faydalanabilmek için;

  • Aracınızın 2021 Ocak ayından sonra satın alınmış olması,
  • Aracınızın tüm bakımlarının kullanım kılavuzunda belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servislerinde yapılmış olması,
  • Aracınızın şasi numarasını okumayı engelleyecek herhangi bir tahribatın bulunmaması,
  • Aracınızın temel yapısını etkileyen ve Kymco tarafından onaylanmayan yedek parça ve aksesuarların kullanılmamış olması,
  • Aracınızın sportif yarışmalarda kullanılmamış olması,
  • Aracınızın profesyonel amaçlar için kullanılmamış olması (paket taşımacılığı, tarım vs.) gerekmektedir.

Kymco Türkiye olarak uzatılmış garanti uygulamamız bulunmuyor.

Satış ve Satış Sonrası

Bulunduğunuz bölgeye en yakın yetkili satıcımızda modellerimizi incelemeniz ve satın almanız mümkün. Size en yakın bayimizi bu sayfamızdan bulabilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak merkezi bir takas uygulamamız bulunmuyor. Ancak bu konuda bayilerimiz size yardımcı olabilirler. Burada yer alan sayfadan size en yakın bayi ile iletişime geçerek takas olanaklarını öğrenebilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak bazı dönemlerde satış kampanyaları düzenliyoruz. Güncel kampanyalarımıza burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı bayilerimiz bağımsız olarak finansman desteği sunmaktadır. Finansman opsiyonları için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, özellikle scooter alanındaki ürün çeşitliliği bakımından da dünyanın lider markalarından. Kymco Türkiye olarak mümkün olduğu kadar farklı modelleri Türkiye pazarında satışa sunmaya çalışsak da Türkiye’ye getiremediğimiz ürünler bulunuyor. Motosiklet ithalatındaki süreçler nedeniyle bireysel alımlarda Türkiye’de satılan modeller haricinde bir satışımız bulunmuyor.

Yıl içinde sıklıkla test sürüşü etkinlikleri düzenlemekteyiz. Güncel test sürüşü etkinliklerimiz hakkına bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetlerimiz için size en yakın yetkili servisimizle iletişime geçmeniz yeterli. Size en yakın yetkili servisimizi burada yer alan sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bakım aralıkları modele göre değişmektedir. Modellerimizin bakım aralıklarına burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Size en yakın servisimizle iletişime geçerek bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Motosikletinizin kullanım kılavuzunun dijital bir kopyasını burada yer alan sayfadan bulup indirebilirsiniz.

Kymco Blog