150.000 TL'ye kadar 12 ay %1,99 faizli banka kredisi yada Kredi kartına vade farksız 8 taksit!
Üstelik 35.000 TL'ye varan takas desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Aralık ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Kymco AGILITY S 125i

Stil Sahibi ve Pratik

Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada büyük popülariteye ulaşan Kymco Agility, yeni bir yüz kazanıyor. Yenilenmiş tasarımı, LED farları ve dijital enstrüman paneliyle çok daha teknolojik bir görünüme sahip olan Kymco Agility S 125i, standart donanım olarak gelen 33 litrelik çantası ve birçok özelliğiyle agresif bir görünümü pratiklikle birleştiriyor.

Premium Bir His

Premium özelliklere kompakt bir scooter ile sahip olmak istiyorsanız, Agility S 125i sizin için harika bir seçenek. Far, stop lambası ve sinyallerde LED aydınlatmalar Agility S 125i’nin trafikte daha kolay fark edilmesini sağlıyor. USB güç çıkışı ve sele altı çakmaklık çıkışı gibi özellikleriyle de oldukça pratik bir kullanıma sahip.

Güvenli Yol Tutuş

Kymco Agility S 125i, ayarlanabilir arka süspansiyonuyla benzerlerinden ayrılıyor. Yeniden tasarlanmış önde 16”, arkada ise 14” jantlarıyla da hem daha güvenli hem de daha iyi bir görünüme sahip. Ön ve arkada disklerle çalışan kombine fren sistemi de Agility S 125i’yi çok daha güvenli hale getiriyor.

Arka Çanta: Standart

Yeni bir motosiklet satın aldığınızda yapılması gereken ilk işlerden biri, bir arka çanta satın almak. Kymco Agility S 125i ile böyle bir ihtiyacınız yok. Agility S 125i’nin görünümüyle bütünleşen 33 litrelik arka çanta sayesinde, motosikletinizi satın alır almaz yollara düşebilirsiniz.

Daha Güçlü Motor

Kymco Agility S 125i ile şehir trafiğinde ihtiyacınız olan güç, elinizin altında. 90km/s maksimum hıza ulaşabilen 10.6 beygir gücündeki motoruyla trafikte rahat bir şekilde ilerleyeceksiniz.

Üçlü Yapı

Standart arka çantası sayesinde ekstra arka çanta satın almanıza gerek yok.

Kombine fren sistemiyle çok daha kontrollü frenleme.

10.6 beygir gücündeki motoruyla şehir içinde yeterli güç elinizin altında.

Teknik Özellikler

Motor Tipi

4 Zamanlı. 4V. Tek Silindir

Soğutma Sistemi

Hava soğutma

Yakıt Sistemi

Yakıt Enjeksiyonu

Hacim

124,6 cc

Maks. Motor Gücü

10.6 Beygir

Kuru Ağırlık

125 kg

Uzunluk x Genişlik x Yükseklik

1950 x 745 x 1165 mm

Oturma Yüksekliği

805 mm

Ön Fren Sistemi

Disk

Arka Fren Sistemi

Disk

DİĞER MODELLERİMİZİ KEŞFEDİN