Ürün bedelinin %70'ine kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Mayıs ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Xciting VS 400 Kimler için?


- Maxi scooter konforunu ve performansını yaşamak istiyorsanız

- Sportif bir sürüş karakterine sahipseniz

- Scooter’ınızla sadece şehir içinde değil, şehirler arası yolculuklar da yapmak istiyorsanız

Xciting VS 400 TAM SİZE GÖRE!

Güçlü Motor

Xciting VS 400, 400cc hacminde 34 beygir güç ve 37,5 nM tork üreten bir motordan güç alıyor. Bu motor sayesinde hem şehir içi trafikte hem de şehirler arası yollarda güvenle yol alabilirsiniz.

Motorun su soğutmalı olması, şehir içi yoğun trafik koşullarında büyük bir avantaj. Sıcak yaz günlerinde, trafiğin en yoğun olduğu saatlerde bile sorunsuz bir şekilde yola devam edebilirsiniz.

Bir maxi scooter sahibi olmak istiyorsanız, doğal olarak şehir dışı yolculuklar yapmak da isteyeceksiniz. Xciting VS 400, güçlü motoru sayesinde yüksek hızlara çıkmanızı kolaylaştıracak. Motorun tatmin edici ivmelenmesi sayesinde de ağır taşıtları sollamanız çok daha güvenli olacak.

Konfor Ön Planda

Konforlu sürüş pozisyonu sayesinde Xciting VS 400 ile hem şehir içindeki hem de şehir dışındaki yolculuklarınızda yorulmayacaksınız.

Sport touring maxi scooter konseptindeki Xciting VS 400 konforlu bir sürüşün yanında sportif bir karaktere de sahip. Gelişmiş aerodinamik yapı ve güçlü bir motorun bileşiminden oluşan bu sportif karakter, yolculuklarınızın çok daha eğlenceli geçmesini sağlayacak.

Anahtarsız Sürüş

Xciting VS 400'ü çalıştırmak için anahtarınızın cebinizde olması yeterli. Üst sınıf bir maxi scooter özelliği olan anahtarsız çalıştırma sayesinde sürüş esnasında Xciting VS 400’ün tasarımsal bütünlüğü bozulmuyor. Ayrıca, dizinizin sağ yanında bulunan eşya bölmesinin kilidi, Xciting VS 400’ü başlattığınızda otomatik olarak açılıyor ve motoru durdurduğunuzda kendiliğinden kilitleniyor.

Dikkat Çekici Tasarım Hatları

Keskin tasarım hatları ve heybetli görünümü Xciting VS 400’ün fark edilmesini sağlıyor. Ancak bu görünüme rağmen Xciting VS 400, oldukça sportif bir kullanıma sahip.

Yüksek Performanslı Motor

34 beygir gücü ve 37.5 Nm torkuyla şehir içinde dinamik, şehir dışında da sportif bir sürüş yapmanızı sağlar.

LED Aydınlatmalar

Yüksek aydınlatma performansına sahip olan LED aydınlatmalar, Xciting VS 400’ün bir maxi scooter modeline yakışacak şekilde şık görünmesini sağlıyor.

1
2
3
4
MOTOR
Motor Tipi SOHC, 4 Valfli, Tek Silindirli
Soğutma Sistemi Sıvı
Yakıt Sistemi Yakıt Enjeksiyonu
Hacim 400cc
Maksimum Güç Çıkışı 34Hp / 7250 rpm
Maksimum Tork 37.5Nm / 5750 rpm
Tekerlek Tahrik Sistemi CVT
Çalıştırma Elektrikli
ŞASİ
Kuru Ağırlık 195kg
Uzunluk X Genişlik X Yükseklik (mm) 2190 x 800 x 1345 mm
Sele Yüksekliği (mm) 805 mm
Dingil Mesafesi(mm) 1565 mm
Yakıt Deposu (L) 12,5 L
Ön Tekerlek Boyutları 120/70-15
Arka Tekerlek Boyutları 150/70-14
SÜSPANSİYON VE FRENLER
Ön Süspansiyon 110 mm hareket mesafesine sahip, 41mm çaplı teleskopik amortisör
Arka Süspansiyon 63.5 mm hareket mesafesine sahip, 107 mm çaplı çift arka salıncak
Ön Fren Sistemi 280mm çapında çift yüzer disk ve 4 pistonlu kaliperler -ABS
Arka Fren Sistemi 240mm çapında disk ve tek pistonlu kaliper -ABS

5 YIL GARANTİ

Ürünlerimize Güveniyoruz, Tam 5 Yıl Garanti Veriyoruz!

Kymco marka motosikletler ezber bozan bir uygulama ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

2021 Ocak ayından itibaren Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleştirilen ve Yasal Garanti Süresi 2 yıl veya 30.000 km (hangisi önce dolarsa) olan Kymco motosikletlerin garanti kapsamı Mart 2023 itibarı ile, üretimden kaynaklanacak arızalar için Doğan Trend Onarım güvencesi kapsamında yasal kapsama ek olarak 3 yıl veya 20.000 km boyunca ek onarım garantisi kapsamında değerlendirilecektir. Böylece toplam garanti süresi 5 yıl veya 50.000 km (hangisi önce dolarsa) olarak uygulanacaktır.

Belirtmek isteriz ki, bu yeni uygulama 2021 ve 2022 yıllarında Doğan Trend tarafından satışı gerçekleştirilen tüm Kymco marka motosikletler için de geçerli olup, motosikletin kullanıcı el kitabında belirtilen ve üretici firma tarafından belirlenen zamanlarda periyodik bakımlarının yapılmış olması kaydı ile geçerli olacaktır.

Müşterilerimizin bu uygulamadan yararlanabilmesi için 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yetkili servislerimize gelerek kayıt yenilemelerini, yetkili servisimizin mevcut olmadığı illerde müşterilerimizin Doğan Trend çağrı merkezi ile (444 70 38) iletişime geçmelerini rica ederiz.

* 5 yıl / 50.000 km (Hangisi önce dolarsa)

* I-One modellerinde invertör ve batarya garantisi 2 yıl ve/veya 600 (şarj&deşarj) ile sınırlıdır.

Sıkça sorulan sorular

Marka

Kymco hangi ülkenin markasıdır?

Kymco Tayvan merkezli bir markadır. 50 yılı aşkın bir geçmişi olan Kymco tüm dünyada 100’den fazla ülkede ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, scooter kategorisinde Avrupa’nın lider markalarından biridir.

Kymco, Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmektedir. Türkiye’de satılmakta olan Kymco marka scooter ve ATV’ler, Doğan Trend Otomotiv güvencesi altındadır.

5 Yıl Garanti

2021 Ocak ayı itibariyle Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleşen tüm Kymco modelleri 5 yıl ya da 50.000 km (hangisi önce dolarsa) garanti altındadır.

Garantinizin geçerli olması için motosikletinizin periyodik bakımlarının kullanım kitapçığında belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servisinde yapılmış olması yeterli.

5 yıl / 50.000 km garanti, üretim kaynaklı arızaları kapsamaktadır.

5 yıl / 50.000 km garanti uygulamasından faydalanabilmek için;

  • Aracınızın 2021 Ocak ayından sonra satın alınmış olması,
  • Aracınızın tüm bakımlarının kullanım kılavuzunda belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servislerinde yapılmış olması,
  • Aracınızın şasi numarasını okumayı engelleyecek herhangi bir tahribatın bulunmaması,
  • Aracınızın temel yapısını etkileyen ve Kymco tarafından onaylanmayan yedek parça ve aksesuarların kullanılmamış olması,
  • Aracınızın sportif yarışmalarda kullanılmamış olması,
  • Aracınızın profesyonel amaçlar için kullanılmamış olması (paket taşımacılığı, tarım vs.) gerekmektedir.

Kymco Türkiye olarak uzatılmış garanti uygulamamız bulunmuyor.

Satış ve Satış Sonrası

Bulunduğunuz bölgeye en yakın yetkili satıcımızda modellerimizi incelemeniz ve satın almanız mümkün. Size en yakın bayimizi bu sayfamızdan bulabilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak merkezi bir takas uygulamamız bulunmuyor. Ancak bu konuda bayilerimiz size yardımcı olabilirler. Burada yer alan sayfadan size en yakın bayi ile iletişime geçerek takas olanaklarını öğrenebilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak bazı dönemlerde satış kampanyaları düzenliyoruz. Güncel kampanyalarımıza burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı bayilerimiz bağımsız olarak finansman desteği sunmaktadır. Finansman opsiyonları için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, özellikle scooter alanındaki ürün çeşitliliği bakımından da dünyanın lider markalarından. Kymco Türkiye olarak mümkün olduğu kadar farklı modelleri Türkiye pazarında satışa sunmaya çalışsak da Türkiye’ye getiremediğimiz ürünler bulunuyor. Motosiklet ithalatındaki süreçler nedeniyle bireysel alımlarda Türkiye’de satılan modeller haricinde bir satışımız bulunmuyor.

Yıl içinde sıklıkla test sürüşü etkinlikleri düzenlemekteyiz. Güncel test sürüşü etkinliklerimiz hakkına bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetlerimiz için size en yakın yetkili servisimizle iletişime geçmeniz yeterli. Size en yakın yetkili servisimizi burada yer alan sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bakım aralıkları modele göre değişmektedir. Modellerimizin bakım aralıklarına burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Size en yakın servisimizle iletişime geçerek bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Motosikletinizin kullanım kılavuzunun dijital bir kopyasını burada yer alan sayfadan bulup indirebilirsiniz.

Kymco Blog