SKY TOWN 125 Kimler İçin?


- Şehir trafiğinde kolaylıkla ilerlemenizi sağlayacak kompakt yapıda bir scooter arıyorsanız,

- Diğerlerinden farklılaşan bir tasarım sizin için önemliyse,

- Düşük yakıt tüketimiyle şehir içi ulaşımda ekonomik bir alternatif arıyorsanız

SKY TOWN 125 TAM SİZE GÖRE!

Şehir İçi Ulaşımda Harika Bir Alternatif

Yeni Kymco Sky Town 125, hem tasarımı hem de yüksek verimliliğe sahip motoruyla şehir içindeki günlük yolculuklarınız için mükemmel bir seçenek. Multi – Vortex ateşleme sistemi, düşük sürtünmeli hareket teknolojisi ve yüksek verimliliğe sahip CVT şanzımanıyla Sky Town 125 oldukça düşük bir yakıt tüketimine sahip. LED gündüz aydınlatmaları ve stop lambaları da Sky Town 125’in görünümüne şıklık katarken trafikteki görünürlüğünü de artırıyor.

Arka Çanta Standart

Sky Town 125’i şehir içi ulaşım için ideal kılan nedenlerden biri de yüksek bagaj hacmi. 28 litrelik sele altı bagajına spor çantanızı ya da market alışverişlerinizi kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Bu kadar taşıma kapasitesi sizin için yeterli değilse, merak etmeyin. 1 full face kasktan daha fazlasını taşıyabilen arka çanta da Sky Town 125’in standart donanımları arasında. Ayrıca yolculuklarınızda rahat etmenizi sağlayacak yüksek ön cam da Sky Town 125 ile birlikte geliyor.

Dijital Ekran

Kolay okunur LCD dijital ekranda sürüş esnasında önemli olan birçok bilgiye kolaylıkla ulaşmanız mümkün.

USB Şarj Soketi

Ön tarafta bulunan USB soketi sayesinde yolculuk esnasında telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Standart Arka Çanta

Kymco Sky Town 125, 28 litrelik sele altı bagajının yanında bir full face kastan fazlasını alabilen standart arka çantaya sahip.

Konforlu Sele

Şehir içi sürüşleri maksimum rahatlıkla yapmanızı sağlayacak konforlu bir sele Sky Town 125’te sizi bekliyor.

1
2
3
4
MOTOR
Motor Tipi 4 Zamanlı, Tek silindir, SOHC, 2 Valf
Soğutma Sistemi Hava
Yakıt Sistemi Yakıt Enjeksiyonu
Hacim 125 cc
Maksimum Güç Çıkışı 8,2 kW (11,15 beygir) / 8500 dev /dakika
Maksimum Tork 10,6 Nm / 5500 dev/dakika
Başlatıcı Elektrikli
ŞASİ
Kuru Ağırlık (kg) 126 kg
Uzunluk X Genişlik X Yükseklik (mm) 1940 x 750 x 1340 mm
Oturma Yüksekliği (mm) 720 mm
Dingil Mesafesi(mm) 1320 mm
Yakıt Deposu (L) 7 LT
Ön Tekerlek Boyutları 110/70-14
Arka Tekerlek Boyutları 130/70-13
SÜSPANSİYON VE FRENLER
Ön Süspansiyon Teleskopik
Arka Süspansiyon Çift Salıncak
Ön Fren Sistemi Disk (CBS)
Arka Fren Sistemi Disk (CBS)

5 YIL GARANTİ

Ürünlerimize Güveniyoruz, Tam 5 Yıl Garanti Veriyoruz!

Kymco marka motosikletler ezber bozan bir uygulama ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

2021 Ocak ayından itibaren Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleştirilen ve Yasal Garanti Süresi 2 yıl veya 30.000 km (hangisi önce dolarsa) olan Kymco motosikletlerin garanti kapsamı Mart 2023 itibarı ile, üretimden kaynaklanacak arızalar için Doğan Trend Onarım güvencesi kapsamında yasal kapsama ek olarak 3 yıl veya 20.000 km boyunca ek onarım garantisi kapsamında değerlendirilecektir. Böylece toplam garanti süresi 5 yıl veya 50.000 km (hangisi önce dolarsa) olarak uygulanacaktır.

Belirtmek isteriz ki, bu yeni uygulama 2021 ve 2022 yıllarında Doğan Trend tarafından satışı gerçekleştirilen tüm Kymco marka motosikletler için de geçerli olup, motosikletin kullanıcı el kitabında belirtilen ve üretici firma tarafından belirlenen zamanlarda periyodik bakımlarının yapılmış olması kaydı ile geçerli olacaktır.

Müşterilerimizin bu uygulamadan yararlanabilmesi için 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yetkili servislerimize gelerek kayıt yenilemelerini, yetkili servisimizin mevcut olmadığı illerde müşterilerimizin Doğan Trend çağrı merkezi ile (444 70 38) iletişime geçmelerini rica ederiz.

* 5 yıl / 50.000 km (Hangisi önce dolarsa)

* I-One modellerinde invertör ve batarya garantisi 2 yıl ve/veya 600 (şarj&deşarj) ile sınırlıdır.

Sıkça sorulan sorular

Marka

Kymco hangi ülkenin markasıdır?

Kymco Tayvan merkezli bir markadır. 50 yılı aşkın bir geçmişi olan Kymco tüm dünyada 100’den fazla ülkede ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, scooter kategorisinde Avrupa’nın lider markalarından biridir.

Kymco, Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmektedir. Türkiye’de satılmakta olan Kymco marka scooter ve ATV’ler, Doğan Trend Otomotiv güvencesi altındadır.

5 Yıl Garanti

2021 Ocak ayı itibariyle Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleşen tüm Kymco modelleri 5 yıl ya da 50.000 km (hangisi önce dolarsa) garanti altındadır.

Garantinizin geçerli olması için motosikletinizin periyodik bakımlarının kullanım kitapçığında belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servisinde yapılmış olması yeterli.

5 yıl / 50.000 km garanti, üretim kaynaklı arızaları kapsamaktadır.

5 yıl / 50.000 km garanti uygulamasından faydalanabilmek için;

  • Aracınızın 2021 Ocak ayından sonra satın alınmış olması,
  • Aracınızın tüm bakımlarının kullanım kılavuzunda belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servislerinde yapılmış olması,
  • Aracınızın şasi numarasını okumayı engelleyecek herhangi bir tahribatın bulunmaması,
  • Aracınızın temel yapısını etkileyen ve Kymco tarafından onaylanmayan yedek parça ve aksesuarların kullanılmamış olması,
  • Aracınızın sportif yarışmalarda kullanılmamış olması,
  • Aracınızın profesyonel amaçlar için kullanılmamış olması (paket taşımacılığı, tarım vs.) gerekmektedir.

Kymco Türkiye olarak uzatılmış garanti uygulamamız bulunmuyor.

Satış ve Satış Sonrası

Bulunduğunuz bölgeye en yakın yetkili satıcımızda modellerimizi incelemeniz ve satın almanız mümkün. Size en yakın bayimizi bu sayfamızdan bulabilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak merkezi bir takas uygulamamız bulunmuyor. Ancak bu konuda bayilerimiz size yardımcı olabilirler. Burada yer alan sayfadan size en yakın bayi ile iletişime geçerek takas olanaklarını öğrenebilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak bazı dönemlerde satış kampanyaları düzenliyoruz. Güncel kampanyalarımıza burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı bayilerimiz bağımsız olarak finansman desteği sunmaktadır. Finansman opsiyonları için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, özellikle scooter alanındaki ürün çeşitliliği bakımından da dünyanın lider markalarından. Kymco Türkiye olarak mümkün olduğu kadar farklı modelleri Türkiye pazarında satışa sunmaya çalışsak da Türkiye’ye getiremediğimiz ürünler bulunuyor. Motosiklet ithalatındaki süreçler nedeniyle bireysel alımlarda Türkiye’de satılan modeller haricinde bir satışımız bulunmuyor.

Yıl içinde sıklıkla test sürüşü etkinlikleri düzenlemekteyiz. Güncel test sürüşü etkinliklerimiz hakkına bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetlerimiz için size en yakın yetkili servisimizle iletişime geçmeniz yeterli. Size en yakın yetkili servisimizi burada yer alan sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bakım aralıkları modele göre değişmektedir. Modellerimizin bakım aralıklarına burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Size en yakın servisimizle iletişime geçerek bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Motosikletinizin kullanım kılavuzunun dijital bir kopyasını burada yer alan sayfadan bulup indirebilirsiniz.

Kymco Blog