Ürün bedelinin %70'ine kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Mayıs ayı yasal metni okumak için tıklayın.

MXU 300i Kimler için?


- Başlangıç seviyesinde ya da kompakt boyutlarda, kullanımı kolay bir ATV arıyorsanız

- Yüksek yük taşıma kapasitesi sizin için önemliyse

- Üretim kalitesine ve dayanıklılığa önem veriyorsanız

MXU 300i, TAM SİZE GÖRE!

Her Şarta Uygun Sürüş Deneyimi

MXU 300i yüksek taşıma kapasitesiyle ne çıkıyor. 20 kilogram ön, 30 kilogram arka taşıma kapasitesi ve kompakt boyutuyla ekipmanlarınızı dert etmeden taşımanıza olanak sağlıyor.

MXU 300i’nin standart donanım olarak sunduğu Otomatik Vinç sayesinde arazi şartlarını sonuna kadar zorlayabilirsiniz.

LED gösterge paneli ile ihtiyacınız olan sürüş verilerine ulaşın ve MXU 300i ile maceranın keyfini doyasıya çıkarın.

Doğada Kendi Maceranızı Yaratın

Havanın mükemmel olduğu bir hafta sonunu evde geçirmek yerine doğaya çıkmak çok daha eğlenceli. Şehrin yıpratıcı ortamına biraz da olsa ara verip sizin için yepyeni yerler keşfetmek, tazelenmenizi sağlayacaktır. Kymco MXU 300i ATV, bu kaçışlarınızı kolaylaştırıyor. Daha önce herhangi bir atv tecrübeniz olmasa bile, MXU 300i’nin kolay kontrol edilebilmesi sizin için işleri oldukça kolaylaştıracak.

İster Zevk İçin, İster İş İçin

Doğa koşullarında çalışmanız gereken bir işiniz varsa, MXU 300i ATV, güvenilir yapısı ve yüksek taşıma kapasitesiyle günlük iş hayatınızı kolaylaştıracak. Yüksek taşıma kapasitesi ve süspansiyon hareket mesafesiyle diğer atv araçları arasında farklılaşan MXU 300i ATV, sadece eğlencede değil, işinizde de yanınızda.

Yüksek Taşıma Kapasitesi

Önde 20, arkada 30 kilogram taşıma kapasitesiyle MXU 300i, doğadaki aktiviteleriniz için gerekli olan ekipmanları taşımanızı kolaylaştırıyor.

Kompakt Yapı

Kompakt yapısı sayesinde MXU 300i, kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor. Bu da onu ideal bir giriş modeli yapıyor.

Yüksek Süspansiyon Çalışma Aralığı

Hem ön hem de arka süspansiyon çalışma aralığının yüksek olması, arazi koşullarında her türlü engeli kolaylıkla aşmanızı sağlıyor.

1
2
3
4
5
MOTOR
Motor Tipi SOHC, Tek Silindirli
Soğutma Sistemi Sıvı
Yakıt Sistemi Yakıt Enjeksiyonu
Hacim 270.6 cc
Maksimum Güç Çıkışı 22 Hp / 7500 rpm
Maksimum Tork 21.57 Nm / 5500 rpm
Tekerlek Tahrik Sistemi CVT
Çalıştırma Elektrikli
Vites Düzeni L / H / N / R
Çekiş 4x2
ŞASİ
Kuru Ağırlık 220kg
Uzunluk X Genişlik X Yükseklik (mm) 1855 x 1070 x 1165 mm
Yerden Yükseklik (mm) 288 mm
Sele Yüksekliği (mm) 845 mm
Dingil Mesafesi(mm) 1190 mm
Yakıt Deposu (L) 12.5 LT
Ön Tekerlek Boyutları AT22X7 - 10
Arka Tekerlek Boyutları AT22X10 - 10
SÜSPANSİYON VE FRENLER
Ön Süspansiyon 52 mm hareket mesafesine sahip, 65.5 mm çift salıncaklı amortisör
Arka Süspansiyon 90 mm hareket mesafesine sahip, 67 mm çaplı çift salıncaklı amortisör
Ön Fren Sistemi 180mm çapında disk ve tek pistonlu kaliper
Arka Fren Sistemi 180mm çapında disk ve tek pistonlu kaliper

5 YIL GARANTİ

Ürünlerimize Güveniyoruz, Tam 5 Yıl Garanti Veriyoruz!

Kymco marka motosikletler ezber bozan bir uygulama ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

2021 Ocak ayından itibaren Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleştirilen ve Yasal Garanti Süresi 2 yıl veya 30.000 km (hangisi önce dolarsa) olan Kymco motosikletlerin garanti kapsamı Mart 2023 itibarı ile, üretimden kaynaklanacak arızalar için Doğan Trend Onarım güvencesi kapsamında yasal kapsama ek olarak 3 yıl veya 20.000 km boyunca ek onarım garantisi kapsamında değerlendirilecektir. Böylece toplam garanti süresi 5 yıl veya 50.000 km (hangisi önce dolarsa) olarak uygulanacaktır.

Belirtmek isteriz ki, bu yeni uygulama 2021 ve 2022 yıllarında Doğan Trend tarafından satışı gerçekleştirilen tüm Kymco marka motosikletler için de geçerli olup, motosikletin kullanıcı el kitabında belirtilen ve üretici firma tarafından belirlenen zamanlarda periyodik bakımlarının yapılmış olması kaydı ile geçerli olacaktır.

Müşterilerimizin bu uygulamadan yararlanabilmesi için 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yetkili servislerimize gelerek kayıt yenilemelerini, yetkili servisimizin mevcut olmadığı illerde müşterilerimizin Doğan Trend çağrı merkezi ile (444 70 38) iletişime geçmelerini rica ederiz.

* 5 yıl / 50.000 km (Hangisi önce dolarsa)

* I-One modellerinde invertör ve batarya garantisi 2 yıl ve/veya 600 (şarj&deşarj) ile sınırlıdır.

Sıkça sorulan sorular

Marka

Kymco hangi ülkenin markasıdır?

Kymco Tayvan merkezli bir markadır. 50 yılı aşkın bir geçmişi olan Kymco tüm dünyada 100’den fazla ülkede ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, scooter kategorisinde Avrupa’nın lider markalarından biridir.

Kymco, Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmektedir. Türkiye’de satılmakta olan Kymco marka scooter ve ATV’ler, Doğan Trend Otomotiv güvencesi altındadır.

5 Yıl Garanti

2021 Ocak ayı itibariyle Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleşen tüm Kymco modelleri 5 yıl ya da 50.000 km (hangisi önce dolarsa) garanti altındadır.

Garantinizin geçerli olması için motosikletinizin periyodik bakımlarının kullanım kitapçığında belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servisinde yapılmış olması yeterli.

5 yıl / 50.000 km garanti, üretim kaynaklı arızaları kapsamaktadır.

5 yıl / 50.000 km garanti uygulamasından faydalanabilmek için;

  • Aracınızın 2021 Ocak ayından sonra satın alınmış olması,
  • Aracınızın tüm bakımlarının kullanım kılavuzunda belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servislerinde yapılmış olması,
  • Aracınızın şasi numarasını okumayı engelleyecek herhangi bir tahribatın bulunmaması,
  • Aracınızın temel yapısını etkileyen ve Kymco tarafından onaylanmayan yedek parça ve aksesuarların kullanılmamış olması,
  • Aracınızın sportif yarışmalarda kullanılmamış olması,
  • Aracınızın profesyonel amaçlar için kullanılmamış olması (paket taşımacılığı, tarım vs.) gerekmektedir.

Kymco Türkiye olarak uzatılmış garanti uygulamamız bulunmuyor.

Satış ve Satış Sonrası

Bulunduğunuz bölgeye en yakın yetkili satıcımızda modellerimizi incelemeniz ve satın almanız mümkün. Size en yakın bayimizi bu sayfamızdan bulabilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak merkezi bir takas uygulamamız bulunmuyor. Ancak bu konuda bayilerimiz size yardımcı olabilirler. Burada yer alan sayfadan size en yakın bayi ile iletişime geçerek takas olanaklarını öğrenebilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak bazı dönemlerde satış kampanyaları düzenliyoruz. Güncel kampanyalarımıza burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı bayilerimiz bağımsız olarak finansman desteği sunmaktadır. Finansman opsiyonları için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, özellikle scooter alanındaki ürün çeşitliliği bakımından da dünyanın lider markalarından. Kymco Türkiye olarak mümkün olduğu kadar farklı modelleri Türkiye pazarında satışa sunmaya çalışsak da Türkiye’ye getiremediğimiz ürünler bulunuyor. Motosiklet ithalatındaki süreçler nedeniyle bireysel alımlarda Türkiye’de satılan modeller haricinde bir satışımız bulunmuyor.

Yıl içinde sıklıkla test sürüşü etkinlikleri düzenlemekteyiz. Güncel test sürüşü etkinliklerimiz hakkına bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetlerimiz için size en yakın yetkili servisimizle iletişime geçmeniz yeterli. Size en yakın yetkili servisimizi burada yer alan sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bakım aralıkları modele göre değişmektedir. Modellerimizin bakım aralıklarına burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Size en yakın servisimizle iletişime geçerek bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Motosikletinizin kullanım kılavuzunun dijital bir kopyasını burada yer alan sayfadan bulup indirebilirsiniz.

Kymco Blog