Ürün bedelinin %70'ine kadar kredi kartına vade farksız 9 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Mayıs ayı yasal metni okumak için tıklayın.

DTX 250 Kimler için?


- Sadece şehir içinde kullanmak için değil, hafta sonları macera dolu yolculuklar için farklı yol koşullarına uygun bir scooter arıyorsanız.

- ABS ve çekiş kontrolü gibi güvenlik özellikleri sizin için önemliyse

- Agresif görünümüyle dikkat çekici bir scooter ile tarzınızı tamamlamak istiyorsanız

DTX 250 TAM SİZE GÖRE!

Sonraki Durak: Macera

Tek bir bakışta yeni DTX 250’nin macera için tasarlandığını görmek mümkün. Ön çamurluktaki gaga tasarımı, geniş gidonu ve arazi koşullarına uygun lastikleri DTX 250’nin maceracı ruhunu yansıtıyor. Yüksek bir yapıya sahip olması da DTX 250’nin yoldaki engelleri aşmasını kolaylaştırıyor.

Şehirde de İşler Daha Kolay

DTX 250’nin maceracı yapısı, şehirde de büyük bir avantaj. 250 cc motor kategorisinde kompakt yapısıyla dikkat çeken DTX 250, en yoğun trafikte bile kolaylıkla ilerlemenizi sağlayacak. Kötü yol koşullarına uygun yapısı da şehirde asfaltın o kadar da iyi olmadığı yerlerde bile kendinizi güvende hissettirecek.

ABS ve TCS Standart

Yeni DTX 250, ABS ve çekiş kontrol sistemiyle çok daha güvenli bir şekilde yol almanızı sağlayacak. 250’lik motorlar kategorisinde üstün özelliklere sahip olan DTX 250, gelişmiş süspansiyon yapısı, kötü yol koşullarına uygun lastikleri ve hem önde hem de arkada papatya formundaki fren diskleriyle göze çarpıyor.

250 CC Motor Kategorisinde Fark Yaratıyor

Kompakt bir yapı ve düşük yakıt tüketimi için 250’lik motor kategorisinde bir modele bakıyorsanız, DTX 250 hem görünümü hem de teknik özellikleriyle sizi mutlu edecek. Agresif hatlarıyla tüm dikkatleri üstüne çeken DTX 250; gelişmiş süspansiyon yapısı, ABS ve TCS gibi özellikleriyle de 250 cc motor kategorisinde öne çıkıyor.

ABS

Standart olarak gelen ABS fren sistemi sayesinde yol tutuşunun az olduğu koşullarda bile ani frenlemeler daha güvenli bir şekilde yapılır.

Her Türlü Yol Koşuluna Uygun Yapı

Yüksek şasi tasarımı, süspansiyon yapısı ve arazide de kullanıma uygun lastik deseniyle DTX 250 her türlü yol koşulunda ilerlemek için tasarlanmıştır.

TCS (Çekiş Kontrol Sistemi)

250 cc motor kategorisinde pek de rastlanmayan bir güvenlik özelliği olan TCS (çekiş kontrol sistemi) DTX 250’de bulunuyor. Bu sistem sayesinde özellikle yol tutuşunun az olduğu viraj dönüşlerinde arka tekerleğin zemin tutuşu artar ve bu şekilde istenmeyen durumların önüne geçilir.

1
2
3
MOTOR
Motor Tipi SOHC, 4Valfli, Tek Silindirli
Soğutma Sistemi Sıvı soğutma
Yakıt Sistemi Yakıt Enjeksiyonu
Hacim 246 cc
Maksimum Güç Çıkışı 23Hp / 7500 rpm
Maksimum Tork 23Nm / 6000 rpm
Tekerlek Tahrik Sistemi CVT
Çalıştırma Elektrikli
ŞASİ
Kuru Ağırlık 193 kg
Uzunluk X Genişlik X Yükseklik (mm) 2170 x 775 x 1290 mm
Sele Yüksekliği (mm) 795 mm
Dingil Mesafesi(mm) 1550 mm
Yakıt Deposu (L) 13,5 Litre
Ön Tekerlek Boyutları 120/80-14
Arka Tekerlek Boyutları 150/70-13
SÜSPANSİYON VE FRENLER
Ön Süspansiyon 110 mm hareket mesafesine sahip, 33mm çaplı teleskopik amortisör
Arka Süspansiyon 100 mm hareket mesafesine sahip, 64 mm çaplı çift arka salıncak
Ön Fren Sistemi 260mm çapında disk ve 3 pistonlu kaliper -ABS
Arka Fren Sistemi 240mm çapında disk ve 2 pistonlu kaliper -ABS

5 YIL GARANTİ

Ürünlerimize Güveniyoruz, Tam 5 Yıl Garanti Veriyoruz!

Kymco marka motosikletler ezber bozan bir uygulama ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

2021 Ocak ayından itibaren Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleştirilen ve Yasal Garanti Süresi 2 yıl veya 30.000 km (hangisi önce dolarsa) olan Kymco motosikletlerin garanti kapsamı Mart 2023 itibarı ile, üretimden kaynaklanacak arızalar için Doğan Trend Onarım güvencesi kapsamında yasal kapsama ek olarak 3 yıl veya 20.000 km boyunca ek onarım garantisi kapsamında değerlendirilecektir. Böylece toplam garanti süresi 5 yıl veya 50.000 km (hangisi önce dolarsa) olarak uygulanacaktır.

Belirtmek isteriz ki, bu yeni uygulama 2021 ve 2022 yıllarında Doğan Trend tarafından satışı gerçekleştirilen tüm Kymco marka motosikletler için de geçerli olup, motosikletin kullanıcı el kitabında belirtilen ve üretici firma tarafından belirlenen zamanlarda periyodik bakımlarının yapılmış olması kaydı ile geçerli olacaktır.

Müşterilerimizin bu uygulamadan yararlanabilmesi için 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yetkili servislerimize gelerek kayıt yenilemelerini, yetkili servisimizin mevcut olmadığı illerde müşterilerimizin Doğan Trend çağrı merkezi ile (444 70 38) iletişime geçmelerini rica ederiz.

* 5 yıl / 50.000 km (Hangisi önce dolarsa)

* I-One modellerinde invertör ve batarya garantisi 2 yıl ve/veya 600 (şarj&deşarj) ile sınırlıdır.

Sıkça sorulan sorular

Marka

Kymco hangi ülkenin markasıdır?

Kymco Tayvan merkezli bir markadır. 50 yılı aşkın bir geçmişi olan Kymco tüm dünyada 100’den fazla ülkede ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, scooter kategorisinde Avrupa’nın lider markalarından biridir.

Kymco, Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmektedir. Türkiye’de satılmakta olan Kymco marka scooter ve ATV’ler, Doğan Trend Otomotiv güvencesi altındadır.

5 Yıl Garanti

2021 Ocak ayı itibariyle Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleşen tüm Kymco modelleri 5 yıl ya da 50.000 km (hangisi önce dolarsa) garanti altındadır.

Garantinizin geçerli olması için motosikletinizin periyodik bakımlarının kullanım kitapçığında belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servisinde yapılmış olması yeterli.

5 yıl / 50.000 km garanti, üretim kaynaklı arızaları kapsamaktadır.

5 yıl / 50.000 km garanti uygulamasından faydalanabilmek için;

  • Aracınızın 2021 Ocak ayından sonra satın alınmış olması,
  • Aracınızın tüm bakımlarının kullanım kılavuzunda belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servislerinde yapılmış olması,
  • Aracınızın şasi numarasını okumayı engelleyecek herhangi bir tahribatın bulunmaması,
  • Aracınızın temel yapısını etkileyen ve Kymco tarafından onaylanmayan yedek parça ve aksesuarların kullanılmamış olması,
  • Aracınızın sportif yarışmalarda kullanılmamış olması,
  • Aracınızın profesyonel amaçlar için kullanılmamış olması (paket taşımacılığı, tarım vs.) gerekmektedir.

Kymco Türkiye olarak uzatılmış garanti uygulamamız bulunmuyor.

Satış ve Satış Sonrası

Bulunduğunuz bölgeye en yakın yetkili satıcımızda modellerimizi incelemeniz ve satın almanız mümkün. Size en yakın bayimizi bu sayfamızdan bulabilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak merkezi bir takas uygulamamız bulunmuyor. Ancak bu konuda bayilerimiz size yardımcı olabilirler. Burada yer alan sayfadan size en yakın bayi ile iletişime geçerek takas olanaklarını öğrenebilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak bazı dönemlerde satış kampanyaları düzenliyoruz. Güncel kampanyalarımıza burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı bayilerimiz bağımsız olarak finansman desteği sunmaktadır. Finansman opsiyonları için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, özellikle scooter alanındaki ürün çeşitliliği bakımından da dünyanın lider markalarından. Kymco Türkiye olarak mümkün olduğu kadar farklı modelleri Türkiye pazarında satışa sunmaya çalışsak da Türkiye’ye getiremediğimiz ürünler bulunuyor. Motosiklet ithalatındaki süreçler nedeniyle bireysel alımlarda Türkiye’de satılan modeller haricinde bir satışımız bulunmuyor.

Yıl içinde sıklıkla test sürüşü etkinlikleri düzenlemekteyiz. Güncel test sürüşü etkinliklerimiz hakkına bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetlerimiz için size en yakın yetkili servisimizle iletişime geçmeniz yeterli. Size en yakın yetkili servisimizi burada yer alan sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bakım aralıkları modele göre değişmektedir. Modellerimizin bakım aralıklarına burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Size en yakın servisimizle iletişime geçerek bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Motosikletinizin kullanım kılavuzunun dijital bir kopyasını burada yer alan sayfadan bulup indirebilirsiniz.

Kymco Blog