Ürün bedelinin %70'ine kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Mayıs ayı yasal metni okumak için tıklayın.

DTX 350 Kimler için?


- Sadece şehirde değil, doğada da vakit geçirmeyi seviyorsanız

- Farklı yol koşullarında kolaylıkla ilerleyebilecek bir süspansiyon yapısına ve şasi tasarımına sahip bir maxi scooter arıyorsanız

DTX 350, TAM SİZE GÖRE!

Özgürlüğü Keşfedin

Kymco’nun DNA’sında olan yenilikçi bir bakış açısıyla scooter kavramını asfalt yolların ötesine taşıyan DTX 350 yeni maceralar için yola çıkıyor. Yeni KYMCO DTX 350, daha ilk bakışta yüksek yapısı ve ön çamurluk tasarımındaki sportifliğiyle göze çarpıyor. Geniş gidon tasarımı engebeli arazide manevrayı kolaylaştırırken, yüksek oturma pozisyonu ise maxi scooter’ın görüş açısını iyileştiriyor.

Dünyanın ilk Adventure Crossover Maxi Scooter Modeli

Dünyanın ilk “Adventure Crossover” maxi scooter modeli olan DTX 350, sadece şehir hayatında değil, macera dolu yolculuklarda da yol arkadaşınız olacak. Hafta içi işe gidip gelirken yoğun trafikten kurtulmak ve hafta sonları dağ yollarında yapacağınız sürüşlerle doğanın tadını çıkarmak DTX 350 ile çok kolay. Haftanın yedi günü DTX 350 ile başka bir macera.

Şehre ve Doğaya Hazır

194 kg ağırlığa sahip olan DTX 350’ın teleskopik ön süspansiyonu ve çift amortisörlü arka süspansiyonları sürüş konforunu tamamlıyor. DTX 350’nin hafiflik sağlayan alüminyum alaşımlı jantları ve farklı zeminlere uygun lastikleri, engebeli ve bozuk yüzeylerde daha rahat ve konforlu bir sürüşe olanak tanıyor. DTX 350’nin değişken yol koşullarına uygun fonksiyonel tasarımı, şehir ve doğadaki sürüşlerinizi daha keyifli bir hale getiriyor.

Her Yolda Yüksek Performans

DTX 350’nin 320,6 cc hacmindeki su soğutmalı motoru 29 beygir güç üretiyor ve 30 Nm tork üretiyor. Tek silindirli bir yapıya sahip olan bu motor sayesinde DTX 350, yüksek torkuyla her türlü yol koşulunun üstesinden kolaylıkla geliyor. Böylelikle siz de benzeri olmayan bir motosiklet scooter deneyimi yaşıyorsunuz.

Sportif Bir Sürüş Ergonomisi ve Maksimum Görünürlük

Geniş bir gidon ve yüksek oturma pozisyonu, DTX 350’nin sportif karakterini yansıtıyor. Bu yola hâkim pozisyon, farklı yol koşullarında scooter’ınızı çok daha rahat kontrol etmenizi kolaylaştırıyor. Bu sürüş ergonomisi hem arazide hem de açık yollarda ilerlerken daha ileriyi kolaylıkla görmenizi ve daha kontrollü bir şekilde manevra yapmanızı sağlıyor.

Hayatınızda Yeni Bir Dönem Sizi Bekliyor

DTX 350 ile hayatınızı macerayla renklendirmeye hazır olun. Size bambaşka bir maxi scooter deneyimi yaşatacak olan DTX 350 ile kendinizi, haftanın yedi günü farklı bir maceranın içinde bulacaksınız. Hafta içi işe gidip gelin, şehri keşfedin. Hafta sonu ise doğanın size sunduğu tüm özgürlük sizin. DTX 350 ile dışarı çıkmaya hazır olun!

Arazi Koşullarına Uygun Lastikler

Arazi koşullarına uygun lastikleriyle DTX 350 hem asfaltta hem de toprakta güvenli bir şekilde yola tutunuyor. Her türlü yol koşulu için uygun bir desen tasarımına sahip olan bu lastikler, kendinizi her zaman güvende hissetmenizi sağlayacak.

Süspansiyon ve Şasi Yapısı

DTX 350’nin süspansiyonları ve şasi yapısı farklı yol koşullarında sportif bir sürüş için tasarlandı. Bir motosiklet scooter için yüksek çalışma aralığına sahip olan süspansiyonlar sayesinde arazi koşullarında yol tutuşunuz maksimum seviyeye çıkacak. Dinamik şasi yapısı ise sportif sürüşlerinizde manevra kabiliyetinizi artıracak.

Güçlü Motor

320,6 cc hacmindeki su soğutmalı motoru 29 beygir güç üretiyor ve 30 Nm tork üretiyor. Su soğutmalı bu motor, ürettiği yüksek tork ile sadece asfaltta değil, arazi koşullarında da rahat bir şekilde ilerlemenizi sağlayacak.

1
2
3
4
MOTOR
Motor Tipi SOHC, 4Valfli, Tek Silindirli
Soğutma Sistemi Sıvı
Yakıt Sistemi Yakıt Enjeksiyonu
Hacim 320,6cc
Maksimum Güç Çıkışı 28.8Hp / 7250 rpm
Maksimum Tork 30Nm / 5750 rpm
Tekerlek Tahrik Sistemi CVT
Çalıştırma Elektrikli
ŞASİ
Kuru Ağırlık 194kg
Uzunluk X Genişlik X Yükseklik (mm) 2165 x 780 x 1290 mm
Sele Yüksekliği (mm) 800 mm
Dingil Mesafesi(mm) 1545 mm
Yakıt Deposu (L) 12,5 L
Ön Tekerlek Boyutları 120/80-14
Arka Tekerlek Boyutları 150/70-13
SÜSPANSİYON VE FRENLER
Ön Süspansiyon 110 mm hareket mesafesine sahip, 37mm çaplı teleskopik amortisör
Arka Süspansiyon 100 mm hareket mesafesine sahip, 64 mm çaplı çift arka salıncak
Ön Fren Sistemi 260mm çapında disk ve 3 pistonlu kaliper -ABS
Arka Fren Sistemi 240mm çapında disk ve çift pistonlu kaliper -ABS

5 YIL GARANTİ

Ürünlerimize Güveniyoruz, Tam 5 Yıl Garanti Veriyoruz!

Kymco marka motosikletler ezber bozan bir uygulama ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

2021 Ocak ayından itibaren Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleştirilen ve Yasal Garanti Süresi 2 yıl veya 30.000 km (hangisi önce dolarsa) olan Kymco motosikletlerin garanti kapsamı Mart 2023 itibarı ile, üretimden kaynaklanacak arızalar için Doğan Trend Onarım güvencesi kapsamında yasal kapsama ek olarak 3 yıl veya 20.000 km boyunca ek onarım garantisi kapsamında değerlendirilecektir. Böylece toplam garanti süresi 5 yıl veya 50.000 km (hangisi önce dolarsa) olarak uygulanacaktır.

Belirtmek isteriz ki, bu yeni uygulama 2021 ve 2022 yıllarında Doğan Trend tarafından satışı gerçekleştirilen tüm Kymco marka motosikletler için de geçerli olup, motosikletin kullanıcı el kitabında belirtilen ve üretici firma tarafından belirlenen zamanlarda periyodik bakımlarının yapılmış olması kaydı ile geçerli olacaktır.

Müşterilerimizin bu uygulamadan yararlanabilmesi için 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yetkili servislerimize gelerek kayıt yenilemelerini, yetkili servisimizin mevcut olmadığı illerde müşterilerimizin Doğan Trend çağrı merkezi ile (444 70 38) iletişime geçmelerini rica ederiz.

* 5 yıl / 50.000 km (Hangisi önce dolarsa)

* I-One modellerinde invertör ve batarya garantisi 2 yıl ve/veya 600 (şarj&deşarj) ile sınırlıdır.

Sıkça sorulan sorular

Marka

Kymco hangi ülkenin markasıdır?

Kymco Tayvan merkezli bir markadır. 50 yılı aşkın bir geçmişi olan Kymco tüm dünyada 100’den fazla ülkede ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, scooter kategorisinde Avrupa’nın lider markalarından biridir.

Kymco, Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmektedir. Türkiye’de satılmakta olan Kymco marka scooter ve ATV’ler, Doğan Trend Otomotiv güvencesi altındadır.

5 Yıl Garanti

2021 Ocak ayı itibariyle Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleşen tüm Kymco modelleri 5 yıl ya da 50.000 km (hangisi önce dolarsa) garanti altındadır.

Garantinizin geçerli olması için motosikletinizin periyodik bakımlarının kullanım kitapçığında belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servisinde yapılmış olması yeterli.

5 yıl / 50.000 km garanti, üretim kaynaklı arızaları kapsamaktadır.

5 yıl / 50.000 km garanti uygulamasından faydalanabilmek için;

  • Aracınızın 2021 Ocak ayından sonra satın alınmış olması,
  • Aracınızın tüm bakımlarının kullanım kılavuzunda belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servislerinde yapılmış olması,
  • Aracınızın şasi numarasını okumayı engelleyecek herhangi bir tahribatın bulunmaması,
  • Aracınızın temel yapısını etkileyen ve Kymco tarafından onaylanmayan yedek parça ve aksesuarların kullanılmamış olması,
  • Aracınızın sportif yarışmalarda kullanılmamış olması,
  • Aracınızın profesyonel amaçlar için kullanılmamış olması (paket taşımacılığı, tarım vs.) gerekmektedir.

Kymco Türkiye olarak uzatılmış garanti uygulamamız bulunmuyor.

Satış ve Satış Sonrası

Bulunduğunuz bölgeye en yakın yetkili satıcımızda modellerimizi incelemeniz ve satın almanız mümkün. Size en yakın bayimizi bu sayfamızdan bulabilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak merkezi bir takas uygulamamız bulunmuyor. Ancak bu konuda bayilerimiz size yardımcı olabilirler. Burada yer alan sayfadan size en yakın bayi ile iletişime geçerek takas olanaklarını öğrenebilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak bazı dönemlerde satış kampanyaları düzenliyoruz. Güncel kampanyalarımıza burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı bayilerimiz bağımsız olarak finansman desteği sunmaktadır. Finansman opsiyonları için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, özellikle scooter alanındaki ürün çeşitliliği bakımından da dünyanın lider markalarından. Kymco Türkiye olarak mümkün olduğu kadar farklı modelleri Türkiye pazarında satışa sunmaya çalışsak da Türkiye’ye getiremediğimiz ürünler bulunuyor. Motosiklet ithalatındaki süreçler nedeniyle bireysel alımlarda Türkiye’de satılan modeller haricinde bir satışımız bulunmuyor.

Yıl içinde sıklıkla test sürüşü etkinlikleri düzenlemekteyiz. Güncel test sürüşü etkinliklerimiz hakkına bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetlerimiz için size en yakın yetkili servisimizle iletişime geçmeniz yeterli. Size en yakın yetkili servisimizi burada yer alan sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bakım aralıkları modele göre değişmektedir. Modellerimizin bakım aralıklarına burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Size en yakın servisimizle iletişime geçerek bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Motosikletinizin kullanım kılavuzunun dijital bir kopyasını burada yer alan sayfadan bulup indirebilirsiniz.

Kymco Blog