Ürün bedelinin %80'ine kadar kredi kartına vade farksız 10 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Temmuz ayı yasal metni okumak için tıklayın.

KRV 200 TCS Kimler için?


- Üst sınıf özelliklerden ödün vermeden kompakt boyutlarda bir scooter istiyorsanız

- ABS ve çekiş kontrolü gibi güvenlik özellikleri sizin için önemliyse

- Kayış aktarmalı bir scooter motor arıyorsanız

KRV 200 TCS, TAM SİZE GÖRE!

Bir Maxi Scooter Kadar İhtişamlı, Bir Kompakt Scooter Kadar Çevik

KRV 200 TCS’nin diğer scooter modelleri ile arasındaki en büyük fark kompakt yapısına rağmen üst sınıf özelliklere sahip olması. Genellikle maxi scooter’larda görmeye alıştığımız bir tasarım anlayışı ve teknolojik özellikler KRV 200 TCS’de kompakt bir yapıyla birleşiyor. Bu sayede de üst sınıf özelliklerden vazgeçmeden, kullanımı son derece pratik bir benzinli scooter sahibi olmanız artık o kadar da zor değil.

Yeni Teknoloji: PTM

KRV 200 TCS, sahip olduğu üst sınıf teknolojilerle sınıfındaki diğer scooter modelleri arasında farklılaşıyor. Bu farkların en büyüğü de Kymco patentli bir teknoloji ürünü olan PTM (Power Transmission Matrix) şanzıman.

Kymco’nun üst sınıf maxi scooter’ı AK550’den alınan PTM şanzıman, “Coax” teknolojisi sayesinde şanzıman yapısı diğer scooter modelleri ile karşılaştırıldığında daha kompakt hale geliyor. Kayışla aktarma yapılan bu şanzıman yapısı KRV 200 TCS'nin daha kısa bir dingil mesafesine, daha kompakt bir görünüme ve daha kolay bakıma sahip olmasını sağlıyor. Tekerlek açıklığının azalması ve gövdenin hafiflemesi de KRV 200 TCS’nin daha kıvrak bir sürüş karakterine sahip olmasını kolaylaştırıyor.

Sportif Bir Karakter

KRV 200 TCS’in sportif karakterini sadece motor gücünden değil, virajlardaki kabiliyetlerinden de alıyor. PTM şanzıman sayesinde kısalan aks aralığıyla KRV 200 TCS, en düşük hızlarda bile viraj almayı büyük bir eğlence haline getiriyor. Şasinin yerden yüksekliğinin fazla olması da yatış açısının artmasına olanak tanıyor. Ön / arka ağırlık dengesinin 50:50 oranında neredeyse mükemmel olması KRV 200 TCS’nin manevra kabiliyetini artırıyor.

Yüksek Performanslı Scooter Motor

KRV 200 TCS’in 175cc hacmindeki motoru 12.5 kW güç üretebiliyor. Şasi, şanzıman ve gövde tasarımıyla mükemmel uyum içinde olan bu motor potansiyel performansını sonuna kadar kullanıyor. Bu tasarım sayesinde son derece kıvrak bir scooter motor olan KRV 200 TCS; 0-40km/s 2,6 saniye, 0-60km/s 4,9 saniye, 0-80km/s, 9,2 saniye ve 0-100km/s için 10 saniyenin biraz üzerinde bir hızlanma performansına sahip.

Güvenlik Ön Planda

KRV 200 TCS’nin sportif karakterini güvenlik özellikleri tamamlıyor. TCS (Çekiş Kontrol Sistemi) ile virajları çok daha güvende almanızı sağlayan KRV 200 TCS; ABS, önde çift pistonlu kaliperli disk ve arkada tek pistonlu kaliperli disk frenleriyle stabil bir şekilde yavaşlıyor. AK550’den esinlenerek tasarlanmış bağımsız arka süspansiyon ise her türlü durumda yol tutuşunu artırıyor.

Kompakt Scooter – Modern Teknolojiler

LED aydınlatmalar, göz alıcı bir kontrol paneli ve anahtarsız çalıştırma gibi kompakt scooter modelleri arasında görmeye alışık olmadığımız birçok özellik, KRV 200 TCS’de. Sizi üst sınıf bir deneyimin beklediğini, sadece tek bakışta anlayacaksınız.

PTM Şanzıman

AK550’den alınan PTM şanzıman tasarımı KRV 200 TCS’nin daha kompakt bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Bu şanzıman yapısı sayesinde dingil mesafesi azalırken motosikletin manevra kabiliyeti artıyor.

TCS

Traction Control System (TCS) arka tekerin yol tutuşunu kaybetmesi durumunda devreye girerek özellikle viraj dönüşlerinde çok daha güvenli bir sürüş sağlıyor.

LED Aydınlatmalar

KRV 200 TCS’nin LED aydınlatmaları, motosikletin agresif görünümünü tamamlıyor.

1
2
3
4

MOTORU
ÇALIŞTIR

MOTORU
ÇALIŞTIR

MOTORU
DURDUR

MOTORU
DURDUR

MOTOR
Motor Tipi SOHC, 4Valfli, Tek Silindirli
Soğutma Sistemi Sıvı
Yakıt Sistemi Yakıt Enjeksiyonu
Hacim 175cc
Maksimum Güç Çıkışı 17Hp / 8000 rpm
Maksimum Tork 15.48Nm / 5750 rpm
Tekerlek Tahrik Sistemi Kayış Tahrikli PTM CVT
Çalıştırma Elektrikli
ŞASİ
Kuru Ağırlık 143kg
Uzunluk X Genişlik X Yükseklik (mm) 1960 x 755 x 1115
Sele Yüksekliği (mm) 795 mm
Dingil Mesafesi(mm) 1400 mm
Yakıt Deposu (L) 7.2 L
Ön Tekerlek Boyutları 110 / 70-13
Arka Tekerlek Boyutları 130 / 70- 13
SÜSPANSİYON VE FRENLER
Ön Süspansiyon 89 mm hareket mesafesine sahip, 33mm çaplı teleskopik amortisör
Arka Süspansiyon 42 mm hareket mesafesine sahip, 14 mm çaplı çift arka salıncak
Ön Fren Sistemi 270mm çapında disk ve 2 pistonlu kaliper -ABS
Arka Fren Sistemi 234mm çapında disk ve tek pistonlu kaliper -ABS

5 YIL GARANTİ

Ürünlerimize Güveniyoruz, Tam 5 Yıl Garanti Veriyoruz!

Kymco marka motosikletler ezber bozan bir uygulama ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

2021 Ocak ayından itibaren Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleştirilen ve Yasal Garanti Süresi 2 yıl veya 30.000 km (hangisi önce dolarsa) olan Kymco motosikletlerin garanti kapsamı Mart 2023 itibarı ile, üretimden kaynaklanacak arızalar için Doğan Trend Onarım güvencesi kapsamında yasal kapsama ek olarak 3 yıl veya 20.000 km boyunca ek onarım garantisi kapsamında değerlendirilecektir. Böylece toplam garanti süresi 5 yıl veya 50.000 km (hangisi önce dolarsa) olarak uygulanacaktır.

Belirtmek isteriz ki, bu yeni uygulama 2021 ve 2022 yıllarında Doğan Trend tarafından satışı gerçekleştirilen tüm Kymco marka motosikletler için de geçerli olup, motosikletin kullanıcı el kitabında belirtilen ve üretici firma tarafından belirlenen zamanlarda periyodik bakımlarının yapılmış olması kaydı ile geçerli olacaktır.

Müşterilerimizin bu uygulamadan yararlanabilmesi için 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yetkili servislerimize gelerek kayıt yenilemelerini, yetkili servisimizin mevcut olmadığı illerde müşterilerimizin Doğan Trend çağrı merkezi ile (444 70 38) iletişime geçmelerini rica ederiz.

* 5 yıl / 50.000 km (Hangisi önce dolarsa)

* I-One modellerinde invertör ve batarya garantisi 2 yıl ve/veya 600 (şarj&deşarj) ile sınırlıdır.

Sıkça sorulan sorular

Marka

Kymco hangi ülkenin markasıdır?

Kymco Tayvan merkezli bir markadır. 50 yılı aşkın bir geçmişi olan Kymco tüm dünyada 100’den fazla ülkede ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, scooter kategorisinde Avrupa’nın lider markalarından biridir.

Kymco, Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmektedir. Türkiye’de satılmakta olan Kymco marka scooter ve ATV’ler, Doğan Trend Otomotiv güvencesi altındadır.

5 Yıl Garanti

2021 Ocak ayı itibariyle Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleşen tüm Kymco modelleri 5 yıl ya da 50.000 km (hangisi önce dolarsa) garanti altındadır.

Garantinizin geçerli olması için motosikletinizin periyodik bakımlarının kullanım kitapçığında belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servisinde yapılmış olması yeterli.

5 yıl / 50.000 km garanti, üretim kaynaklı arızaları kapsamaktadır.

5 yıl / 50.000 km garanti uygulamasından faydalanabilmek için;

  • Aracınızın 2021 Ocak ayından sonra satın alınmış olması,
  • Aracınızın tüm bakımlarının kullanım kılavuzunda belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servislerinde yapılmış olması,
  • Aracınızın şasi numarasını okumayı engelleyecek herhangi bir tahribatın bulunmaması,
  • Aracınızın temel yapısını etkileyen ve Kymco tarafından onaylanmayan yedek parça ve aksesuarların kullanılmamış olması,
  • Aracınızın sportif yarışmalarda kullanılmamış olması,
  • Aracınızın profesyonel amaçlar için kullanılmamış olması (paket taşımacılığı, tarım vs.) gerekmektedir.

Kymco Türkiye olarak uzatılmış garanti uygulamamız bulunmuyor.

Satış ve Satış Sonrası

Bulunduğunuz bölgeye en yakın yetkili satıcımızda modellerimizi incelemeniz ve satın almanız mümkün. Size en yakın bayimizi bu sayfamızdan bulabilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak merkezi bir takas uygulamamız bulunmuyor. Ancak bu konuda bayilerimiz size yardımcı olabilirler. Burada yer alan sayfadan size en yakın bayi ile iletişime geçerek takas olanaklarını öğrenebilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak bazı dönemlerde satış kampanyaları düzenliyoruz. Güncel kampanyalarımıza burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı bayilerimiz bağımsız olarak finansman desteği sunmaktadır. Finansman opsiyonları için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, özellikle scooter alanındaki ürün çeşitliliği bakımından da dünyanın lider markalarından. Kymco Türkiye olarak mümkün olduğu kadar farklı modelleri Türkiye pazarında satışa sunmaya çalışsak da Türkiye’ye getiremediğimiz ürünler bulunuyor. Motosiklet ithalatındaki süreçler nedeniyle bireysel alımlarda Türkiye’de satılan modeller haricinde bir satışımız bulunmuyor.

Yıl içinde sıklıkla test sürüşü etkinlikleri düzenlemekteyiz. Güncel test sürüşü etkinliklerimiz hakkına bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetlerimiz için size en yakın yetkili servisimizle iletişime geçmeniz yeterli. Size en yakın yetkili servisimizi burada yer alan sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bakım aralıkları modele göre değişmektedir. Modellerimizin bakım aralıklarına burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Size en yakın servisimizle iletişime geçerek bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Motosikletinizin kullanım kılavuzunun dijital bir kopyasını burada yer alan sayfadan bulup indirebilirsiniz.

Kymco Blog

X

Krv 200 TCS
Bröşür İndirme