Modern şehir hayatının beklentilerine cevap veren tasarımı, teknoloji ve sağlamlığıyla KYMCO şimdi sizlerle.

1964’te Tayvan’da Honda markalı motosikletlerin üretimini yapmak üzere kurulan KYMCO, 1992 itibarı ile global bir marka olma vizyonuyla kendi teknolojisine ve ürün gamına geliştirmeye başladı. O günden bu güne motosiklet severlerin kalbini kazanacak ürünler yaratma hedefiyle büyüyor. Yarım asrı aşan tecrübe ve birikimiyle bugün dünyadaki en önemli oyunculardan biri olmayı başardı. Tayvan’nın son dönemdeki ekonomik ve teknolojik atılımında etkisi ve katkısı olan bir sektörün önemli oyuncusu olan KYMCO, yarım asırda 100 ülkede 10 milyondan satış yapmayı başardı.

Avrupa, Amerika, Latin Amerika, Afrika ve Avustralya’da dağıtım ağları mevcut. Özellikle; motosikletin teknoloji zirvesi kabul edilen Avrupa pazarında iddialı bir marka haline gelmeyi başardı. Son yıllarda Avrupa genelinde ilk beş markadan biri olmayı başaran KYMCO özellikle İtalya ve İspanya gibi motosikletin en büyük pazarlarında ilk 3 içinde yer alıyor.

Türkiye’de 2020 Kasım itibarı ile, Doğan Holding’in otomotiv alanındaki iştiraki Doğan Trend Otomotiv güvencesiyle satışa sunulmaktadır. Gelişmiş satış ve servis ağımızla yeni sezonda sizlerle birlikte olacağız.