Ürün bedelinin %70'ine kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Haziran ayı yasal metni okumak için tıklayın.

CV3 Kimler için?


- Hem şehir içi hem de şehir dışı yolculuklarda maksimum güvenlik ve performans arıyorsanız

- Üç tekerleğin getirdiği kullanım kolaylığı sizin için önemliyse

- Yüksek bagaj hacmine ihtiyaç duyuyorsanız

- Farklı bir görünümle bakışları üstünüze çekmek istiyorsanız

Kymco CV3 TAM SİZE GÖRE!

Üstün Bir Üç Tekerlekli Scooter

Kymco CV3’ün üç tekerlekli özel tasarımı sayesinde hem düz yolda hem de virajlarda son derece güvenli ve eğlenceli bir sürüş sizi bekliyor. Trafik ışıklarında artık ayağınızı yere koymanız gerekmeyecek. Virajlarda ise CV3’ün üstün stabilitesi sizi şaşırtacak. Kilitlenebilir ön süspansiyonu ve yatış açısını kontrol eden güvenlik sistemiyle üç tekerlekli scooter tecrübesini CV3 ile sonuna kadar yaşayacaksınız.

Yüksek Motor Gücü

Kymco CV3’ün kalbinde 550cc hacminde 52 beygir güç üreten bir motor bulunuyor. İster yoğun trafikte, isterse açık yolda ihtiyacınız olan gücü her türlü koşulda sunan bu çift silindirli motor 55 Nm torka ulaşabiliyor. Mükemmel bir sürüş tepkisine sahip olan bu motorla CV3, son derece çevik bir karaktere sahip.

Konforlu Yolculuklar

Kymco CV3 ile yola çıktığınızda kilometrelerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hem sürücü hem de yolcunun konforunun odak noktasına alındığı tasarımıyla CV3 uzun yolculuklarda bile daima taze kalmanızı sağlıyor.

Teknoloji ve Güvenlik En Üst Seviyede

Kymco CV3 sadece sıra dışı bir tasarıma değil, sıra dışı teknolojik özelliklere de sahip. Kymco’nun geliştirdiği Noodoe sistemi ile akıllı telefonunuzu motosikletinize bağlayarak sürüş esnasında çağrılarınızı yönetebilir, gideceğiniz yere navigasyon sayesinde kolaylıkla ulaşabilir ve müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Viraj ABS’si, çekiş kontrolü ve sürüş modlarıyla da CV3 sürüşünüzü çok daha eğlenceli ve güvenli hale getiriyor.

Şehir Hayatında Pratik

Üç tekerlekli olması sayesinde yoğun trafik koşullarında CV3 son derece rahat bir sürüşe sahip. Ancak CV3’ün hayatınızı kolaylaştıran tek özelliği bu değil. Hız sabitleyicisi, aydınlatmalı geniş bagajı, yüksekliği ayarlanabilir ön camı, ayarlanabilir bel desteği ve anahtarsız çalıştırma gibi birçok özelliğiyle CV3 trafikte daha az zaman geçirmenizi ve geçirdiğiniz bu zamanı keyfe dönüştürmenizi sağlıyor.

Tam LED Aydınlatma

CV3’ün tam LED aydınlatmaları gün ışığında trafikte daha kolay fark edilmenizi sağlıyor. Gece yolculuklarınızda ise güvenliğinizi artırıyor.

Anahtarsız Çalıştırma

Anahtarınız cebinizde kalabilir. Anahtarsız çalıştırma özelliğiyle CV3, selesine oturur oturmaz yola çıkmaya hazır.

Ayarlanabilir Ön Cam

Farklı sürüş koşullarında CV3’ün rüzgâr direncini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Ayarlanabilir ön cam ile yolculuğunuz tam istediğiniz gibi.

1
2
3
4
5
MOTOR
Motor Tipi DOHC, 8 Valfli, 2-Silindirli
Soğutma Sistemi Sıvı
Yakıt Sistemi Yakıt Enjeksiyonu
Hacim 550.4cc
Maksimum Güç Çıkışı 51.7Hp / 7500 rpm
Maksimum Tork 53Nm / 5750 rpm
Tekerlek Tahrik Sistemi Kayış Tahrikli PTM CVT
Çalıştırma Elektrikli
ŞASİ
Kuru Ağırlık 280kg
Uzunluk X Genişlik X Yükseklik (mm) 2140 x 960 x 1475 mm
Sele Yüksekliği (mm) 795 mm
Dingil Mesafesi(mm) 1580 mm
Yakıt Deposu (L) 15,5 L
Ön Tekerlek Boyutları 110/70-13 & 110/70-13
Arka Tekerlek Boyutları 160/60-15
SÜSPANSİYON VE FRENLER
Ön Süspansiyon 98 mm hareket mesafesine sahip, 35mm çaplı teleskopik amortisör
Arka Süspansiyon 42 mm hareket mesafesine sahip, 72.4 mm çaplı çift arka salıncak
Ön Fren Sistemi 250mm çapında çift disk ve 2 pistonlu kaliperler -ABS
Arka Fren Sistemi 260mm çapında disk ve tek pistonlu kaliper -ABS

5 YIL GARANTİ

Ürünlerimize Güveniyoruz, Tam 5 Yıl Garanti Veriyoruz!

Kymco marka motosikletler ezber bozan bir uygulama ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

2021 Ocak ayından itibaren Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleştirilen ve Yasal Garanti Süresi 2 yıl veya 30.000 km (hangisi önce dolarsa) olan Kymco motosikletlerin garanti kapsamı Mart 2023 itibarı ile, üretimden kaynaklanacak arızalar için Doğan Trend Onarım güvencesi kapsamında yasal kapsama ek olarak 3 yıl veya 20.000 km boyunca ek onarım garantisi kapsamında değerlendirilecektir. Böylece toplam garanti süresi 5 yıl veya 50.000 km (hangisi önce dolarsa) olarak uygulanacaktır.

Belirtmek isteriz ki, bu yeni uygulama 2021 ve 2022 yıllarında Doğan Trend tarafından satışı gerçekleştirilen tüm Kymco marka motosikletler için de geçerli olup, motosikletin kullanıcı el kitabında belirtilen ve üretici firma tarafından belirlenen zamanlarda periyodik bakımlarının yapılmış olması kaydı ile geçerli olacaktır.

Müşterilerimizin bu uygulamadan yararlanabilmesi için 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yetkili servislerimize gelerek kayıt yenilemelerini, yetkili servisimizin mevcut olmadığı illerde müşterilerimizin Doğan Trend çağrı merkezi ile (444 70 38) iletişime geçmelerini rica ederiz.

* 5 yıl / 50.000 km (Hangisi önce dolarsa)

* I-One modellerinde invertör ve batarya garantisi 2 yıl ve/veya 600 (şarj&deşarj) ile sınırlıdır.

Sıkça sorulan sorular

Marka

Kymco hangi ülkenin markasıdır?

Kymco Tayvan merkezli bir markadır. 50 yılı aşkın bir geçmişi olan Kymco tüm dünyada 100’den fazla ülkede ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, scooter kategorisinde Avrupa’nın lider markalarından biridir.

Kymco, Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmektedir. Türkiye’de satılmakta olan Kymco marka scooter ve ATV’ler, Doğan Trend Otomotiv güvencesi altındadır.

5 Yıl Garanti

2021 Ocak ayı itibariyle Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleşen tüm Kymco modelleri 5 yıl ya da 50.000 km (hangisi önce dolarsa) garanti altındadır.

Garantinizin geçerli olması için motosikletinizin periyodik bakımlarının kullanım kitapçığında belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servisinde yapılmış olması yeterli.

5 yıl / 50.000 km garanti, üretim kaynaklı arızaları kapsamaktadır.

5 yıl / 50.000 km garanti uygulamasından faydalanabilmek için;

  • Aracınızın 2021 Ocak ayından sonra satın alınmış olması,
  • Aracınızın tüm bakımlarının kullanım kılavuzunda belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servislerinde yapılmış olması,
  • Aracınızın şasi numarasını okumayı engelleyecek herhangi bir tahribatın bulunmaması,
  • Aracınızın temel yapısını etkileyen ve Kymco tarafından onaylanmayan yedek parça ve aksesuarların kullanılmamış olması,
  • Aracınızın sportif yarışmalarda kullanılmamış olması,
  • Aracınızın profesyonel amaçlar için kullanılmamış olması (paket taşımacılığı, tarım vs.) gerekmektedir.

Kymco Türkiye olarak uzatılmış garanti uygulamamız bulunmuyor.

Satış ve Satış Sonrası

Bulunduğunuz bölgeye en yakın yetkili satıcımızda modellerimizi incelemeniz ve satın almanız mümkün. Size en yakın bayimizi bu sayfamızdan bulabilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak merkezi bir takas uygulamamız bulunmuyor. Ancak bu konuda bayilerimiz size yardımcı olabilirler. Burada yer alan sayfadan size en yakın bayi ile iletişime geçerek takas olanaklarını öğrenebilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak bazı dönemlerde satış kampanyaları düzenliyoruz. Güncel kampanyalarımıza burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı bayilerimiz bağımsız olarak finansman desteği sunmaktadır. Finansman opsiyonları için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, özellikle scooter alanındaki ürün çeşitliliği bakımından da dünyanın lider markalarından. Kymco Türkiye olarak mümkün olduğu kadar farklı modelleri Türkiye pazarında satışa sunmaya çalışsak da Türkiye’ye getiremediğimiz ürünler bulunuyor. Motosiklet ithalatındaki süreçler nedeniyle bireysel alımlarda Türkiye’de satılan modeller haricinde bir satışımız bulunmuyor.

Yıl içinde sıklıkla test sürüşü etkinlikleri düzenlemekteyiz. Güncel test sürüşü etkinliklerimiz hakkına bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetlerimiz için size en yakın yetkili servisimizle iletişime geçmeniz yeterli. Size en yakın yetkili servisimizi burada yer alan sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bakım aralıkları modele göre değişmektedir. Modellerimizin bakım aralıklarına burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Size en yakın servisimizle iletişime geçerek bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Motosikletinizin kullanım kılavuzunun dijital bir kopyasını burada yer alan sayfadan bulup indirebilirsiniz.

Kymco Blog

X

CV3
Bröşür İndirme