Ürün bedelinin %70'ine kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!
Üstelik Seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Mayıs ayı yasal metni okumak için tıklayın.

MXU 550i EPS Kimler için?


- Bir süredir ATV kullanıyorsanız ve orta sınıfta güvenilir bir ATV arıyorsanız

- Yüksek taşıma kapasitesi sizin için önemliyse

- Gelişmiş bir süspansiyon yapısı ve çekiş sistemine ihtiyacınız varsa

MXU 550i EPS, TAM SİZE GÖRE!

Orta Siklette Şampiyon

Kymco kalitesiyle üretilen MXU 550i EPS hem görünümü hem de güçlü motoruyla diğer ATV araçları arasında farklılaşıyor. Agresif hatlarıyla en zorlu yol koşullarına meydan okuduğunu tek bir bakışta belli ediyor. 501cc hacme sahip yüksek tork üreten motoru ise her koşulda güven veriyor.

Yola çıkmaya hazır olun. Çünkü MXU 550i EPS, yola hazır!

Koşullar Zor, Uyum Tam: MXU 550i EPS

En zor parkurlarda bile sürüş kolaylığı, MXU 550i EPS’in tasarımının odak noktasında. Ön diferansiyelin kilitlenebilmesi, 5 farklı pozisyona göre ayarlanabilen bağımsız amortisörleri ve 21 litre benzin deposuyla sağladığı uzun menzil MXU 550i EPS’i doğadaki maceralarınızda ideal bir yol arkadaşı haline getiriyor.

Şehirden Uzaklaşın

Doğa; şehrin stresinden ve karmaşasından uzaklaşabileceğiniz, sizi tazeleyen bir sığınak. Ağaç dallarının sesini duymak, rüzgârın serinliğini hissetmek ve en önemlisi gündelik hayatın sorunlarından biraz da olsa uzaklaşmak size iyi gelecek. MXU 550i EPS ATV ile doğanın en ulaşılamaz köşelerine kolaylıkla ulaşın. Güçlü motoruyla engellerin üstesinden gelin. Kendi maceranızı yaratın!

Ön Koruma Demiri Standart

Zorlu yol koşullarında maksimum koruma MXU 550i EPS’de. Standart olarak üstünde gelen ön koruma demiri ile ekstra bir aksesuara ihtiyaç duymadan yola çıkmaya, en zorlu engelleri aşmaya hazırsınız!

Güçlü Motor

501cc hacmindeki motoru 30 beygir güç üretiyor. Bu yüksek güç sayesinde önünüze çıkan her türlü engeli aşmanız işten bile değil.

Bağımsız Amortisörler

Bağımsız bir şekilde çalışan amortisörleri sayesinde MXU 550i EPS ATV, engebeli yol koşullarında bile mükemmel bir yol tutuşa sahip.

Ön Koruma Demiri

Standart donanım olarak gelen ön koruma demiri ile herhangi bir ekstra aksesuar satın almadan yola çıkmaya hazırsınız.

1
2
3
4
5
MOTOR
Motor Tipi SOHC, 4Valfli, Tek Silindirli
Soğutma Sistemi Sıvı
Yakıt Sistemi Yakıt Enjeksiyonu
Hacim 501 cc
Maksimum Güç Çıkışı 30.4 Hp/ 6500 rpm
Maksimum Tork 25.5 Nm / 3250 rpm
Tekerlek Tahrik Sistemi CVT
Çalıştırma Elektrikli
Vites düzeni L / H / N / R / P
Çekiş 4x4
ŞASİ
Kuru Ağırlık 373kg
Uzunluk X Genişlik X Yükseklik (mm) 2140 x 1245 x 1250 mm
Yerden yükseklik 255~295 mm
Sele Yüksekliği (mm) 960 mm
Dingil Mesafesi(mm) 1297 mm
Yakıt Deposu (L) 21 Litre
Ön Tekerlek Boyutları AT25X8-12
Arka Tekerlek Boyutları AT25X10-12
SÜSPANSİYON VE FRENLER
Ön Süspansiyon 77 mm hareket mesafesine sahip çift salıncaklı amortisör
Arka Süspansiyon 72 mm hareket mesafesine sahip çift salıncaklı amortisör
Ön Fren Sistemi 202mm çapında disk ve tek pistonlu kaliper
Arka Fren Sistemi 200mm çapında disk ve tek pistonlu kaliper

5 YIL GARANTİ

Ürünlerimize Güveniyoruz, Tam 5 Yıl Garanti Veriyoruz!

Kymco marka motosikletler ezber bozan bir uygulama ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

2021 Ocak ayından itibaren Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleştirilen ve Yasal Garanti Süresi 2 yıl veya 30.000 km (hangisi önce dolarsa) olan Kymco motosikletlerin garanti kapsamı Mart 2023 itibarı ile, üretimden kaynaklanacak arızalar için Doğan Trend Onarım güvencesi kapsamında yasal kapsama ek olarak 3 yıl veya 20.000 km boyunca ek onarım garantisi kapsamında değerlendirilecektir. Böylece toplam garanti süresi 5 yıl veya 50.000 km (hangisi önce dolarsa) olarak uygulanacaktır.

Belirtmek isteriz ki, bu yeni uygulama 2021 ve 2022 yıllarında Doğan Trend tarafından satışı gerçekleştirilen tüm Kymco marka motosikletler için de geçerli olup, motosikletin kullanıcı el kitabında belirtilen ve üretici firma tarafından belirlenen zamanlarda periyodik bakımlarının yapılmış olması kaydı ile geçerli olacaktır.

Müşterilerimizin bu uygulamadan yararlanabilmesi için 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yetkili servislerimize gelerek kayıt yenilemelerini, yetkili servisimizin mevcut olmadığı illerde müşterilerimizin Doğan Trend çağrı merkezi ile (444 70 38) iletişime geçmelerini rica ederiz.

* 5 yıl / 50.000 km (Hangisi önce dolarsa)

* I-One modellerinde invertör ve batarya garantisi 2 yıl ve/veya 600 (şarj&deşarj) ile sınırlıdır.

Sıkça sorulan sorular

Marka

Kymco hangi ülkenin markasıdır?

Kymco Tayvan merkezli bir markadır. 50 yılı aşkın bir geçmişi olan Kymco tüm dünyada 100’den fazla ülkede ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, scooter kategorisinde Avrupa’nın lider markalarından biridir.

Kymco, Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmektedir. Türkiye’de satılmakta olan Kymco marka scooter ve ATV’ler, Doğan Trend Otomotiv güvencesi altındadır.

5 Yıl Garanti

2021 Ocak ayı itibariyle Doğan Trend distribütörlüğünde satışı gerçekleşen tüm Kymco modelleri 5 yıl ya da 50.000 km (hangisi önce dolarsa) garanti altındadır.

Garantinizin geçerli olması için motosikletinizin periyodik bakımlarının kullanım kitapçığında belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servisinde yapılmış olması yeterli.

5 yıl / 50.000 km garanti, üretim kaynaklı arızaları kapsamaktadır.

5 yıl / 50.000 km garanti uygulamasından faydalanabilmek için;

  • Aracınızın 2021 Ocak ayından sonra satın alınmış olması,
  • Aracınızın tüm bakımlarının kullanım kılavuzunda belirtilen aralıklarla Kymco yetkili servislerinde yapılmış olması,
  • Aracınızın şasi numarasını okumayı engelleyecek herhangi bir tahribatın bulunmaması,
  • Aracınızın temel yapısını etkileyen ve Kymco tarafından onaylanmayan yedek parça ve aksesuarların kullanılmamış olması,
  • Aracınızın sportif yarışmalarda kullanılmamış olması,
  • Aracınızın profesyonel amaçlar için kullanılmamış olması (paket taşımacılığı, tarım vs.) gerekmektedir.

Kymco Türkiye olarak uzatılmış garanti uygulamamız bulunmuyor.

Satış ve Satış Sonrası

Bulunduğunuz bölgeye en yakın yetkili satıcımızda modellerimizi incelemeniz ve satın almanız mümkün. Size en yakın bayimizi bu sayfamızdan bulabilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak merkezi bir takas uygulamamız bulunmuyor. Ancak bu konuda bayilerimiz size yardımcı olabilirler. Burada yer alan sayfadan size en yakın bayi ile iletişime geçerek takas olanaklarını öğrenebilirsiniz.

Kymco Türkiye olarak bazı dönemlerde satış kampanyaları düzenliyoruz. Güncel kampanyalarımıza burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı bayilerimiz bağımsız olarak finansman desteği sunmaktadır. Finansman opsiyonları için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, özellikle scooter alanındaki ürün çeşitliliği bakımından da dünyanın lider markalarından. Kymco Türkiye olarak mümkün olduğu kadar farklı modelleri Türkiye pazarında satışa sunmaya çalışsak da Türkiye’ye getiremediğimiz ürünler bulunuyor. Motosiklet ithalatındaki süreçler nedeniyle bireysel alımlarda Türkiye’de satılan modeller haricinde bir satışımız bulunmuyor.

Yıl içinde sıklıkla test sürüşü etkinlikleri düzenlemekteyiz. Güncel test sürüşü etkinliklerimiz hakkına bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetlerimiz için size en yakın yetkili servisimizle iletişime geçmeniz yeterli. Size en yakın yetkili servisimizi burada yer alan sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bakım aralıkları modele göre değişmektedir. Modellerimizin bakım aralıklarına burada yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz. Size en yakın servisimizle iletişime geçerek bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Motosikletinizin kullanım kılavuzunun dijital bir kopyasını burada yer alan sayfadan bulup indirebilirsiniz.

Kymco Blog